Vietējās ziņas

 • Autoskola ar lieliskiem reitingiem ver filiāli Jelgavā

  Presto Autoskola Latvijas tirgū ir spējusi sevi pierādīt kā prestižu un augstiem mērķiem tendētu autoskolu. Ilgi ieguldītais laiks un darbs ir nesis novērtējami augstus darba augļus, kas atspoguļojas Presto ikdienā, ļaujot kursantiem izbaudīt pilna servisa pakalpojumus ar virkni mūsdienīgiem risinājumiem. 

 • Kā sastādīt budžeta plānu kopā ar bērnu?

  Budžeta plānošana ir ļoti svarīga, ja cilvēks vēlas stabilitāti savās personīgajās finansēs. Ja tiek plānotas finanses, tad nav jāuztraucas, ka pēkšņi pietrūks naudas vai arī būs jādzīvo no algas līdz algai. Budžetu vajadzētu plānot gan cilvēkam individuāli, gan visai ģimenei kopā, it sevišķi, ja šajā ģimenē aug bērni. 

 • Sushi restorānā vai ar piegādi – izvēlies pats!

  Cilvēki ir mainīgas būtnes, tādēļ arī mūsu vēlmes attiecībā pret ēdienu ik pa laikam var pārveidoties. Vienā dienā mums kārojas kas viegls un veģetārs, bet citā dienā jau sapņojam par Āzijas virtuves ēdieniem, piemēram, suši. Vai Tu bieži baudi šos gardos ēdienus ar rīsiem, jūras veltēm, dārzeņiem un citām sastāvdaļām? Restorāns "Sushibrothers" Tev piedāvā vienu no labākajiem suši Rīgā, ko noteikti ir vērts nogaršot!

 • Labākie sporta bāri Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā – Optibet

  Iespējams, pēc šī raksta izlasīšanas Tu aizdomāsies – kādēļ manas dzīvesvietas tuvumā nav tik aizraujošas vietas, kā Optibet sporta bārs? Taču Tev ir visas iespējas doties uz kādu no tiem, kas atrodas Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā, jo šeit vienmēr ir laipni gaidīts ikviens, kas novērtē interesi par sportu vai vienkārši labi pavadītu laiku.

 • 5 patiesības par naudu, ko dažreiz grūti pieņemt

  Šajā rakstā 5 patiesības par naudu, ko ne vienmēr un visiem izdodas pieņemt. Tomēr, kad tas izdodas, cilvēkiem ir daudz lielākas iespējas veidot finansiāli veselīgāku dzīvi.

 • Jauns matracis – labs pirkums gan mugurai, gan makam

  Tik daudzi no mums savu ikdienu pavada birojos – darbs pie datora ir kļuvis par vienu no izplatītākajiem muguras un stājas problēmu iemesliem. Lai arī eksperti iesaka regulāri atpūtināt muguru, izstaipīties un izkustēties arī darba laikā, tas izdodas vien retajam. Laiks, kad mugura var atpūsties pa īstam ir tas, ko pavadām miegā. Lai nodrošinātu muguras un kakla pilnīgu atpūtu, ir svarīgi miegam izraudzīties sev un savai mugurai ērtu matraci. 

 • 6 lietas, ko sākt darīt jau šodien, lai nākotnē pretendētu uz hipotekāro kredītu

  Hipotekārais kredīts ir risinājums, ko iedzīvotāji izvēlas, lai iegādātos paši savu māju vai dzīvokli. To izmanto arī jau esošā mājokļa remontam un labiekārtošanai. Hipotekārais kredīts ir ilgtermiņa aizdevums, tās parasti ir samērā lielas naudas summas, tāpēc aizdevēji arī ir piesardzīgi attiecībā uz klienta un iespējamās sadarbības izvērtēšanu. Lai saņemtu hipotekāro kredītu jāspēj atbilst aizdevēja prasībām. 

 • Gultas veļas izvēle

  Kvalitatīva gultas veļa garantēs labu miegu un labsajūtu gan bērniem, gan pieaugušajiem. Bet kā to izvēlēties un kopt?

 • Kas jāņem vērā, iegādājoties zaru smalcinātāju?

  Arvien lielāku popularitāti dārzu kopšanas darbos iegūst zaru smalcinātāji. Pateicoties lielajai jaudai, tie spējīgi tikt galā ar nozāģētajiem vai lūzušajiem zariem, saknēm un pērno zāli, bet prāvā dārza atkritumu tvertne ļauj veidot dabiska mēslojuma krājumus. Mulčēšana ir lielisks veids, kā visus dārza resursus izmantot atkārtoti, ierobežot nezāļu izplatību un nodrošināt dārzu ar dabisku, videi draudzīgu mēslojumu. Kādi tad ir zaru smalcinātāju veidi un kādi tehniskie parametri jāņem vērā, tos iegādājoties, par to pastāstīsim raksta turpinājumā.

 • Kāzu dāvanu idejas – no praktiskām līdz oriģinālām un romantiskām

  Kāzas ir īpašs notikums ikviena mīloša pāra dzīvē, ko viņi vēlas dalīt ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem – ģimeni, draugiem, kolēģiem. Un katrs kāzu viesis patiesi vēl laimi un ilgu kopdzīvi jaunajam pārim. Tāpat kāzās pieņemts sveikt jaunlaulātos ar dāvanām, kas beigu beigās izrādās pats sarežģītākais jautājums, ko ciemiņiem pirms kāzām jārisina.