Dīdžejs Roberts Lejasmeijers rada bootleg remiksu "Prāta Vētras" un "Musiqq dziesmai"

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Roberts Lejasmeijers radījis jaunu bootleg remiksu grupas "Prāta Vētra" un "Musiqq" dziesmai "Debesis iekrita tevī", kas jau guvis atzinību no klausītājiem un dejotājiem ballītēs, pilsētas informācijas portālu Jelgava24.lv informēja mūziķa pārstāvis.

Šī ir neoficiāla versija. Visas tiesības pieder oriģinālās dziesmas autoriem, izpildītājiem, producentiem, izdevējiem. Šī bootleg versija nav nopērkama vai lejupielādējama.

Autors: (Mūzika/Teksts): Marats Ogļezņevs. Izpildītājs: Prāta Vētra, Musiqq. Producents: Musiqq, Prāta Vētra, Povel Olsson. Izdevējs: Prāta Vētras Skaņu ierakstu kompānija.

Roberts Lejasmeijers: "..Manuprāt, šī ir pēdējā laika labākā latviešu dziesma. Cilvēki to pieprasa arī ballītēs, bet dziesmas oriģināls nav tām piemērots. Tāpēc noproducēju šo bootleg remiksu, lai ar to priecētu cilvēkus savos DJ setos klubos un deju pasākumos!.."

Roberta pirmie soļi mūzikā bija jau skolas laikā, kad viņš spēlēja savas pirmās skolas diskotēkas, kur jau toreiz viņš veiksmīgi "iemiksēja" arī pirmos savus producētos skaņdarbus. Vēlāk seko būtisks progress gan producēšanas, gan dīdžeja karjerā. Kā dīdžejs Roberts uzstājies praktiski visos Latvijas apmeklētākajos klubos un neskaitāmos pasākumos, ko dara joprojām esot viens no pieprasītākajiem deju mūzikas dīdžejiem Latvijā. Roberts ir arī rezidentdīdžejs Rīgas klubā "Kaļķu Vārti", regulāri spēlē ballītes visā Latvijā, bet paralēli dīdžeja karjerai viņš vada Eiropas populārāko dziesmu European Hit Radio raidījumu TOP40.

Roberta kontā jau ir vairākas dažādu latviešu grupu remiksi kā "Ziemeļmeita", "Pēc lietus", "Vējā", "Es gribu dejot bugī" (dziesmas iekļautas Roberta Lejasmeijera remiksu albumā "Restaurācija", kas tika izdots 2008.gadā), kā arī paša radīti hiti kā "Rīts ir tālu vēl", "Dj sirds", ko iedziedājusi Liene Candy un, ko cilvēki ballītēs pieprasa joprojām! Ieguvis arī divas "Mūzikas ierakstu gada balvas" nominācijā "Labākā deju mūzikas dziesma" (2008.gadā par Noras Bumbieres dziesmas "Es gribu dejot bugi" remiksu, un 2011.gadā par savu oriģināldziesmu "Rīts ir tālu vēl", kuru iedziedājusi Liene Candy).