Banner 980x90

Dermatoloģiskā kosmētika vai parastā – kuru izvēlēties?

Āda ir cilvēka lielākais orgāns, par kuru būtu jārūpējas katru dienu. Rūpes par ādu ir pašsaprotamas, ja vēlamies justies labi un būt veseli. Arī kvalitatīvas un zināmu ražotāju kosmētikas lietošana ir rūpes par ādu. Bieži vien izskan jautājums, kādu kosmētiku labāk izvēlēties – dermatoloģisko vai parasto?

Primāri būtu saprast, ka ir jāizvēlas savam ādas tipam piemērota kosmētika – vai tā būtu parastā vai dermatoloģiskā. Ādas tipu varat noteikt gan mājas apstākļos, gan pie dermatologa. Kad šī informācija ir noskaidrota, tad var arī meklēt vispiemērotāko kosmētiku.

Ar ko atšķiras dermatoloģiskā kosmētika

Dermatoloģiskā kosmētika ir zinātniski testēta un pierādīta pētījumos, tā arī ir galvenā atšķirība no parastās kosmētikas. Šo kosmētiku izstrādā gan farmaceiti, gan kosmetologi kopdarbojoties, lai sasniegtu labāko rezultātu. Dermatoloģisko kosmētiku iesaka cilvēkiem ar dažādām ādas saslimšanām, lai šīs saslimšanas varētu samazināt vai pakāpeniski novērst.  

Dermatoloģiskā kosmētika darbojas ne tikai uz ādas ārējo slāni, bet arī uz dziļākajiem slāņiem, tos gan pabarojot, gan reģenerējot. Un aizkavējot novecošanās procesus, ko bieži vien sievietes cenšas novērst ar dažādiem līdzekļiem.

Būtu svarīgi zināt, ka dermatoloģiskā kosmētika nesatur konservantus, krāsvielas un smaržvielas, kas lielākoties ir tas, kas kairina ādu un izraisa dažādas ādas problēmas un alerģijas. Bet, neskatoties uz dermatoloģiskās kosmētikas ārstnieciskajām īpašībām, to var lietot ne tikai, ja ir kādas ādas problēmas vai saslimšanas, bet arī tad, ja vienkārši vēlaties rūpēties par savu ādu profilaktiski.

Populārākie dermatoloģiskās kosmētikas produkti

Piemēram, sejas attīrīšanai varat lietot putas, micerālo ūdeni vai želeju. Sejas tonizēšanai būs piemērots toniks, mitrināšanai – dažādu veidu krēmi, kas ir piemēroti tieši jūsu sejas ādas tipam. 

Nevar izslēgt un teikt, ka kosmētika, kas nav dermatoloģiskā, būtu slikta vai kaitīga. Gluži kā jebkuram produktam ir ražotāji, kas ražo kvalitatīvus produktus, bet ir ražotāji, kas ražo zemākas kvalitātes kosmētiku. Ar parasto kosmētiku nav iespējams izārstēt kādas ādas saslimšanas vai iedarboties uz dziļākiem ādas slāņiem, ko būtu lieliski saprast, kad veicat savu izvēli par labu dermatoloģiskajai vai parastajai kosmētikai.

Ko ņemt vērā, lai āda būtu starojoša

Vai tā būtu dermatoloģiskā vai arī parastā kosmētika, jāatceras, ka allaž pirms došanās pie miera kosmētika ir jānoņem ar šim nolūkam speciāliem līdzekļiem. Pretējā gadījumā āda pa nakti nevar elpot un atpūsties, ja uz tās ir kārta ar kosmētiku. Kā populārāko dermokosmētikas ražotāju varam minēt Bioderma. Ražotājs Bioderma piedāvā visu, kas nepieciešams, lai ādas kopšanu varētu veikt soli pa solim. Gan attīrīt, gan mitrināt, gan pabarot. Svarīgi ikdienas sejas kopšanas rutīnā ievērot visus šos soļus, lai sasniegtu ilglaicīgu un patīkamu rezultātu un sejas āda būtu jūsu skaistākā rota.

Dermatoloģisko un parasto kosmētiku varat iegādāties e-veikalā 220.lv, kas ir viens no vadošajiem e-veikaliem, kur piedāvā ļoti plašu kosmētikas klāstu, lai jūs varētu atrast visu, kas vien ir nepieciešams ne tikai sejas, bet arī ķermeņa ādas kopšanai. 

Ieguldiet laiku un līdzekļus savas ādas kopšanā, jo tas atmaksāsies ilgtermiņā, un jūs būsiet sev pateicīgs/a, ka esat lietojuši tikai labākos produktus un testētu kosmētiku. Izmēģiniet e-veikala 220.lv priekšrocības un bonusus – veiciet pirkumu un saņemiet to sev ērtā un ātrā veidā!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu