Depilācijas krēms nesāpīgai un efektīvai matiņu noņemšanai

Kā vislabāk atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma? Tas ir mūžsens jautājums, kas vienmēr nodarbinājis cilvēku prātus, it īpaši sieviešu. Labi, ka šodien pieejamas dažādas efektīvas metodes, ar kuru palīdzību likvidēt matiņus. Katrs var izvēlēties sev piemērotāko risinājumu atbilstoši vajadzībām un matiņu specifikai – noskūt, vaksēt, izmantot epilatoru, lāzerepilāciju vai arī veikt depilāciju ar speciāla krēma palīdzību.

Depilācijas krēms ir viens no mūsdienīgiem un ērtiem risinājumiem, kas pieejams apmatojuma likvidēšanai. Kādos gadījumos piemērota šī metode? Kādi ir tās ieguvumi? Kas jāņem vērā, izmantojot depilācijas krēmu? 

Matiņu likvidēšana bez sāpēm
Sāpes ir viens no galvenajiem faktoriem, kas daudzus attur izmantot tādas matiņu likvidēšanas metodes kā epilāciju vai vaksāciju. Jā, kādam sāpju slieksnis ir gana augsts un šīs procedūras sagādā vien niecīgu diskomfortu, bet, ja sāpju slieksnis ir zems, tad tas pielīdzināms īstām mocībām. Tādā gadījumā depilācijas krēms ir ļoti laba alternatīva, kas nodrošina gludu ādu bez matiņiem uz ilgāku laiku. Un galvenais – procedūra ir pilnībā nesāpīga. Atliek tikai uzklāt krēmu un pēc noteiktā laika to noņemt kopā ar apmatojumu.

Īpaši piemērots jutīgām zonām un sejai
Matiņu likvidēšana uz sejas, padusēs un bikini zonā var būt izaicinoša, jo āda tur ir īpaši jutīga. Tāpēc ne vienmēr der tās pašas metodes, kas tiek izmantotas kājām un citiem lieliem un mazāk jutīgiem ādas laukumiem. Depilācijas krēms ir labs papildu risinājums, kuru izmantot šajās jutīgajās zonās, lai garantētu maigu un nesāpīgu matiņu noņemšanu. Depilācijas krēms papildināts ar sastāvdaļām, kas mitrina, mīkstina, baro un atjauno ādu. Parasti depilācijas krēms ir komplektā ar losjonu, kas izmantojams pēc procedūras. Tas nomierina ādu un palēnina matiņu ataugšanu, pagarinot laiku starp procedūrām.

Ātra un vienkārša procedūra
Lai noņemtu matiņus ar depilācijas krēmu, nav vajadzīgs papildu aprīkojums vai vizīte skaistumkopšanas salonā. Nepieciešams tikai iepakojums ar krēmu un lāpstiņa uzklāšanai, kā arī silts ūdens, ar kuru noskalot krēma paliekas. Procedūra aizņem vien pāris minūtes, kā rezultātā tiek iegūta maiga un gluda āda bez matiņiem. Efekts var saglabāties no vairākām dienām līdz pat nedēļai un ilgāk. Tas atkarīgs no hormonālā fona, arī matiņu īpatnībām. Depilācijas krēmā esošās ķīmiskās vielas iedarbojas uz matiņu sastāvu tā, ka tie virs ādas tiek atdalīti un ir viegli noņemami kopā ar krēmu.

Efektīvi likvidē pat īsākos matiņus
Ja grib izmantot vaksāciju vai epilatoru, nepieciešams gaidīt, kad matiņu garums būs procedūrai atbilstošs, vismaz 3–4 milimetri un vairāk, bet depilācijas krēms spēj efektīvi iedarboties uz jebkura garuma matiņiem. Tāpēc mājas apstākļos var iegūt gludu ādu jebkurā brīdī, kad vien tas nepieciešams. Nav vajadzības ataugušos matiņus slēpt zem biksēm vai zeķbiksēm, kamēr varēs veikt vaksāciju vai izmantot epilatoru. 

Kā pareizi lietot depilācijas krēmu
Izvēloties depilācijas krēmu kā matiņu likvidēšanas metodi, jāatceras, ka šis produkts jālieto ar īpašu piesardzību un stingri jāievēro ražotāja norādes. Vienmēr jāizvēlas konkrētajai ķermeņa zonai piemērots depilācijas krēms, lai izvairītos no kairinājuma un citām nevēlamām reakcijām. Pirmajā reizē labāk krēmu izmēģināt uz neliela laukuma un novērot reakciju vismaz 24 stundas. Ja nav nekādu sūdzību, tad var ķerties pie lielāku zonu apstrādes. Depilācijas krēmu nedrīkst:

  • izmantot, ja tam beidzies derīguma termiņš;
  • lietot pārāk tuvu gļotādām – acīm, nāsīm, intīmajām zonām u.c.;
  • izmantot uz bojātas un sakairinātas ādas;
  • turēt ilgāk, nekā norādīts instrukcijā;
  • uzklāt ar pirkstiem, jāizmanto koka vai plastmasas lāpstiņa.

Profesionāli un augstas kvalitātes depilācijas krēmi nopērkami e-veikalā salonline.lv.

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu