Banner 980x90

Aizdevums uzņēmumiem – kāpēc ir svarīgi veidot labiekārtotu biroju?

Labiekārtots birojs un patīkama darba vide ir viens no galvenajiem faktoriem, kas ietekmē darbinieku pašsajūtu un līdz ar to arī viņu produktivitāti. Tāpēc ir būtiski pievērst uzmanību biroja telpu iekārtojumam, mēbelēm un citiem darbinieku labsajūtu ietekmējošiem faktoriem. Jo labāk jutīsies darbinieki, jo produktīvāki viņi būs un kvalitatīvāk spēs paveikt savus pienākumus, tādējādi sniedzot pozitīvu pienesumu uzņēmumam.

Ergonomiskas mēbeles un aprīkojums – rūpēm par darbinieku veselību

Ergonomiskas mēbeles ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kas jānodrošina ikvienā birojā. Nepiemēroti un neergonomiski galdi un krēsli var atstāt negatīvu ietekmi uz darbinieku veselību. Tas savukārt var negatīvi ietekmēt produktivitātes rādītājus. Tā kā darbinieku veselība tiešā veidā ietekmē viņu pašsajūtu, ir svarīgi pievērst uzmanību tam, lai biroja mēbeles, ierīces, apgaismojums un papildu aprīkojums nodrošinātu ērtu darba vidi. Tāpēc ir vērts ieguldīt ergonomiskā, kā arī vizuāli pievilcīgā biroja aprīkojumā, tādējādi rūpējoties par darbinieku labsajūtu, kas rezultējas ar augstāku motivācijas, apmierinātības un produktivitātes līmeni.

Labiekārtotas atpūtas un koplietošanas telpas

Iekārtojot biroju, ir svarīgi pievērst uzmanību arī koplietošanas telpām, jo to estētika ietekmē darbinieku noskaņojumu, pašsajūtu un līdz ar to arī darbspējas. Tāpat birojā iespēju robežās vajadzētu nodrošināt patīkamu atpūtas zonu vai telpu, kurā darbinieki brīvajos brīžos var atslēgties no saviem pienākumiem un smelties idejas, lai pēc tam ar “svaigu” skatu uz jautājumiem atkal ķertos klāt pie darbiem. Vieta, kurā darbiniekiem ir iespēja atslēgties no rūpēm par pienākumiem un veltīt brīdi sev, ir tikpat svarīga kā tiešā darba zona. Darbinieki, kas biroja vidē jūtas labi, spēj produktīvāk pildīt savus pienākumus, kā arī veiksmīgāk veidot komunikāciju ar klientiem un sadarbības partneriem.

Zaļa vide darbspēju uzlabošanai

Zaļie telpaugi ir lielisks veids, kā ne tikai uzlabot biroja estētiku, bet arī pozitīvi ietekmēt darbinieku labsajūtu. Pētījumi liecina, ka telpaugiem bagāta darba vide palīdz mazināt stresu, paaugstināt produktivitātes līmeni, uzlabot gaisa kvalitāti, mazināt trokšņu līmeni, veicināt radošumu. Kā arī, protams, uzlabot biroja vizuālo tēlu. Tāpēc, labiekārtojot biroju, neaizmirstiet padomāt arī par augiem.

Finansējums biroja labiekārtošanai

Labiekārtots birojs ir viena no galvenajām panākumu atslēgām darbinieku labsajūtas, produktivitātes un darbspēju nodrošināšanai, tāpēc ir vērts ieguldīt finanšu līdzekļus, lai uzlabotu biroja ergonomiku, kā arī veidotu patīkamu, ērtu un estētisku vidi. 

Ja arī jums ir svarīgi rūpēties par darbinieku pašsajūtu, uzņēmuma tēlu un ja vēlaties labiekārtot biroju, bet šobrīd nav pieejami nepieciešamie naudas līdzekļi šo ideju īstenošanai, noderīgs būs Aizdevums.lv finanšu pakalpojums – aizdevums uzņēmumam. Šī pakalpojuma ietvaros jums ir iespēja saņemt aizdevumu līdz pat 20 000 EUR biroja labiekārtošanai un darbinieku labsajūtas uzlabošanai. 

Ja vēlaties ietaupīt līdzekļus, ko novirzīt biroja vides uzlabošanai un labiekārtošanai, jau esošā budžeta ietvaros, noderīga būs pārkreditācija, kas dod iespēju samazināt ikmēneša maksājumus un mainīt aizdevuma atmaksas termiņu vai iegūt zemāku procentu likmi, pārskatot aktuālo kredītlīgumu nosacījumus.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu