Vietējās ziņas

 • "Zaļā lampa": "Saulainajam" puisēnam Ernestam no Jelgavas nepieciešama palīdzība

  Sešgadīgajam "saulainajam" puisēnam Ernestam no Jelgavas nepieciešama palīdzība specializētu nodarbību apmaksai. Ziedojumu tālrunis 90006384 (1,42 euro – zvans) darbosies Ernesta Koha atbalstam līdz nākamajai otrdienai. 

 • Kādēļ gan nelielam, gan vidējam, gan lielam biznesam nepieciešami tulkošanas pakalpojumi?

  Pašlaik patērētāji arvien vairāk izmanto internetu un digitālos resursus, lai atrastu informāciju par precēm un pakalpojumiem, lai atrastu uzņēmumu, veikalu vai aptieku. Drukāto avīžu un katalogu laiks ir pagājis. Kad cilvēks meklē informāciju par produktu vai pakalpojumu, viņš meklē pakalpojumus Google. Lai to izdarītu, arvien vairāk mazu un lielu uzņēmumu mēģina savu biznesu pārnest uz internetu. Arī uzņēmumi, uzsākot uzņēmējdarbību, vispirms izveido mājaslapu.

 • 5 idejas Māmiņdienas pārsteigumam

  Ar nelielu radošumu un iepriekšēju sagatavošanos arī karantīnas laikā iespējams iepriecināt mammu ar negaidītu pārsteigumu. Turklāt šī brīža apstākļos, kad lielāko daļu laika pavadām mājās, svētku noskaņojuma radīšana ir īpaši nozīmīga.

 • 10 neparastas vietas Latvijā, kur doties izbraucienā ar auto

  Foto: JumpStory.com

  Mājās sēdēšana sāk palikt garlaicīga pat pašiem pacietīgākajiem, tāpēc izbrauciens ar auto būs tieši laikā! Tā kā populārākie apskates objekti ir cilvēku pārpildīti, dodies uz mazāk zināmām vietām. Sadarbībā ar BRC Autocentru, kura piedāvājumā ir lietotas automašīnas, motocikli, kemperi un citi transportlīdzekļi, tapis raksts par 10 netradicionālām apskates vietām tepat Latvijā, par kurām daudzi pat nenojauš! 

 • 4 iemesli, kāpēc izvēlēties KASKO apdrošināšanu

  Ziema ir cauri un līdz ar to arī šķiet bīstamākais laiks pārvietoties ceļu satiksmē, tomēr vasara nāk ar saviem izaicinājumiem – uz ielām ne tikai parādās motobraucēji un automobiļu vadītāji, kas sēžas pie stūres tikai siltajos mēnešos, bet atklājas jaunas bedres, kas uzradušās ziemas laikā. Tieši tāpēc, ja neesi vēl parūpējies par KASKO iegādi savam auto, šis ir īstais laiks to izdarīt!

 • Kā parūpēties par sejas ādu pavasarī

  Pēc ziemas mēnešiem sejas āda ir pelnījusi īpašu lutināšanu un aprūpi, lai atgūtos no temperatūras svārstībām, mitruma un aukstuma ietekmes, kā arī šo faktoru radītā sausuma un citām sūdzībām. Pavasaris ir īstais laiks, lai pārskatītu savus ikdienas sejas kopšanas paradumus un vajadzības gadījumā ieviestu tajos kādas izmaiņas.

 • Kā lokalizācija var noderēt uzņēmējdarbībā

  Globalizācijas ietekmē uzņēmumi var reklamēt un pārdot savu produktu vai pakalpojumu visā pasaulē. Tā ir milzu priekšrocība – sasniegt auditoriju, kas agrāk nebija pieejama.

 • Idejas dāvanai sievietei

  Šajā rakstā ir apkopotas vairākas lieliskas dāvanu idejas, ar ko pārsteigt sievieti svētkos.

 • Komandas spēles – ieguvums jūsu ķermenim un garam

  Komandu spēlēm ir laba ietekme uz prātu, sociālajām attiecībām, darba rezultātiem un citiem aspketiem. Gan lāzerpeintbols, gan citas aktivitātes var būt tas, kas aizraus jūs un jūsu kolēģus vai draugus.

 • Saposties vasarai palīdzēs estētiskās un lāzerdermatoloģijas klīnika "Era Esthetic"

  Gada vēsajā un tumšajā periodā vairāk laika pavadām telpās, mazāk saņemam saules starus, kā arī pamatīgi tiek patērētas organisma vitamīnu rezerves, tāpēc nav nekas neparasts, ka, tuvojoties pavasarim un vasarai, spogulī redzam ne to, ko gribētu. Sejas un ķermeņa āda var būt pelēcīga, nogurusi, var parādīties jaunas novecošanās pazīmes. Šajā brīdī ir svarīgi nekrist panikā, bet gan zināt, kur doties pēc palīdzības.