Vietējās ziņas

 • Holivudas cienīgs pārsteigums Sieviešu dienā

  Latvijā vīrieši aplido sievietes gan ar vārdiem, gan arī ar darbiem. Šoreiz Starptautiskajā sieviešu dienā lidojošu pārsteigumu vārda tiešā nozīmē tirdzniecības centra Spice apmeklētājām sagādāja helikopters no Jelgavas ar neierastiem sveicējiem. 

 • Jelgavas skolēni apgūst digitālo rīku pielietošanu mācībās

  Jelgavas Valsts ģimnāzijas 7.un 8.klases audzēkņi otrdien ieguva jaunas zināšanas, kā mācību nodarbības padarīt interesantākas ar mobilo lietotņu un internetā atrodamo rīku palīdzību, piedaloties Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm veidotāju rīkotajās nodarbībās. 

 • Jelgavnieki aicināti uz Lielo sapņu kūku un Nikolaja Puzikova uzstāšanos

  Ceturtdien, 15.decembrī, plkst.17.00 ikviens jelgavnieks aicināts uz t/c "Vivo" centru, kur Ziemassvētku gaisotnē tiks svinēts projekta "Kāds ir Tavs sapnis?" noslēgums. Pasākuma apmeklētāji tiks iepriecināti ar Lielo sapņu kūku, kas taps "Rimi" gardēdes Lienes Zemītes meistarklasē, dziedātāja Nikolaja Puzikova muzikālo uzstāšanos, hennas zīmējumiem, radošajām darbnīcām un citām aizraujošām aktivitātēm. 

 • PVD Jelgavā atklāj vērienīgu pārtikas preču pārmarķēšanu

  Foto: PVD

  Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), sadarbībā ar Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes darbiniekiem, SIA "Triom" noliktavā Jelgavā atklājis vērienīgu vecu pārtikas preču pārmarķēšanu. Noliktavā izņemtas gandrīz 10 tonnas dažādu saldumu – konfektes, šokolāde, cepumi, kam beidzies derīguma termiņš.

 •  Jelgavā informēs par būvkomersantu klasifikācijas jautājumiem

  Foto: Jelgava24.lv

  Piektdien, 30.septembrī, Jelgavā notiks Ekonomikas ministrijas (EM) un Latvijas Būvnieku asociācijas rīkots seminārs par būvkomersantu klasifikācijas noteikumu piemērošanu, aģentūru LETA informēja ministrijā.

 • Pabeigti Kalnciema vidusskolas apkārtnes labiekārtošanas darbi

  Publicitātes foto

  Noslēdzoties teritorijas labiekārtošanas darbiem Valgundes pagasta Kalnciema vidusskolā, 6.oktobrī plkst.14.00 skolas vadība organizē pateicības pasākumu. Papildus rekonstruētajām skolas telpām, ierīkotajam nožogojumam un teritorijas apgaismojumam 30.septembrī pabeigti un nodoti ekspluatācijā labiekārtošanas darbi, kas saistīti ar skolas sporta laukumu un sporta aktivitātēm, kā arī teritorijas apzaļumošanu.

 • Jelgavas novadā notiks seminārs jaunatnes lietu speciālistiem

  Ilustratīvs foto/ Foto: Jelgava24.lv

  Ceturtdien, 29.septembrī, un piektdien, 30.septembrī, Jelgavas novada Dzirnieku ciema Jaunlīdumos norisināsies jaunatnes lietu speciālistu seminārs, aģentūru LETA iepriekš informēja Latvijas Jaunatnes padomes biroja vadītāja Elīna Ramāne.

 • Atceļ izrādi "Dienesta romāns"

  Ilustratīvs foto/ Foto: Jelgava24.lv

  Informējam, ka organizatori – SIA "Uzmanības laikmets" – finansiālu un tehnisku iemeslu dēļ atceļ izrādes "Dienesta romāns" norisi 13.oktobrī Jelgavas Kultūras namā, pilsētas informācijas portālu Jelgava24.lv informēja Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra" sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Mamedova.

 • Pēc restaurācijas iesvētīs Kurzemes hercogienes Luīzes Šarlotes sarkofāgu

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

  Trešdien, 28.septembrī, plkst.14.00 Kurzemes hercogu kapenēs Jelgavas pilī notiks Kurzemes hercogienes Luīzes Šarlotes sarkofāga iesvētīšana pēc restaurācijas, aģentūru LETA iepriekš informēja Rundāles pils muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Stroiča.

 • "Fortum" Jelgavā sāk apkures sezonu

  Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

  Šonedēļ Jelgavā apkurei pieslēgta pirmā daudzdzīvokļu dzīvojamā māja, kā arī saņemti vairāki iesniegumi no namu pārvaldniekiem ar lūgumu atsevišķām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām pieslēgt apkuri no 1.oktobra, pilsētas informācijas portālu Jelgava24.lv informēja SIA "Fortum Jelgava" komunikācijas vadītāja Guntra Matisa.