Vietējās ziņas

 • 5 patiesības par naudu, ko dažreiz grūti pieņemt

  Šajā rakstā 5 patiesības par naudu, ko ne vienmēr un visiem izdodas pieņemt. Tomēr, kad tas izdodas, cilvēkiem ir daudz lielākas iespējas veidot finansiāli veselīgāku dzīvi.

 • Jauns matracis – labs pirkums gan mugurai, gan makam

  Tik daudzi no mums savu ikdienu pavada birojos – darbs pie datora ir kļuvis par vienu no izplatītākajiem muguras un stājas problēmu iemesliem. Lai arī eksperti iesaka regulāri atpūtināt muguru, izstaipīties un izkustēties arī darba laikā, tas izdodas vien retajam. Laiks, kad mugura var atpūsties pa īstam ir tas, ko pavadām miegā. Lai nodrošinātu muguras un kakla pilnīgu atpūtu, ir svarīgi miegam izraudzīties sev un savai mugurai ērtu matraci. 

 • 6 lietas, ko sākt darīt jau šodien, lai nākotnē pretendētu uz hipotekāro kredītu

  Hipotekārais kredīts ir risinājums, ko iedzīvotāji izvēlas, lai iegādātos paši savu māju vai dzīvokli. To izmanto arī jau esošā mājokļa remontam un labiekārtošanai. Hipotekārais kredīts ir ilgtermiņa aizdevums, tās parasti ir samērā lielas naudas summas, tāpēc aizdevēji arī ir piesardzīgi attiecībā uz klienta un iespējamās sadarbības izvērtēšanu. Lai saņemtu hipotekāro kredītu jāspēj atbilst aizdevēja prasībām. 

 • Gultas veļas izvēle

  Kvalitatīva gultas veļa garantēs labu miegu un labsajūtu gan bērniem, gan pieaugušajiem. Bet kā to izvēlēties un kopt?

 • Kas jāņem vērā, iegādājoties zaru smalcinātāju?

  Arvien lielāku popularitāti dārzu kopšanas darbos iegūst zaru smalcinātāji. Pateicoties lielajai jaudai, tie spējīgi tikt galā ar nozāģētajiem vai lūzušajiem zariem, saknēm un pērno zāli, bet prāvā dārza atkritumu tvertne ļauj veidot dabiska mēslojuma krājumus. Mulčēšana ir lielisks veids, kā visus dārza resursus izmantot atkārtoti, ierobežot nezāļu izplatību un nodrošināt dārzu ar dabisku, videi draudzīgu mēslojumu. Kādi tad ir zaru smalcinātāju veidi un kādi tehniskie parametri jāņem vērā, tos iegādājoties, par to pastāstīsim raksta turpinājumā.

 • Kāzu dāvanu idejas – no praktiskām līdz oriģinālām un romantiskām

  Kāzas ir īpašs notikums ikviena mīloša pāra dzīvē, ko viņi vēlas dalīt ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem – ģimeni, draugiem, kolēģiem. Un katrs kāzu viesis patiesi vēl laimi un ilgu kopdzīvi jaunajam pārim. Tāpat kāzās pieņemts sveikt jaunlaulātos ar dāvanām, kas beigu beigās izrādās pats sarežģītākais jautājums, ko ciemiņiem pirms kāzām jārisina.

 • Mazas virtuves iekārtošana daudzdzīvokļu namos

  Ja esi viens no daudzajiem tūkstošiem cilvēku, kas dzīvo vai plāno dzīvot daudzdzīvokļu namos un labiekārtot virtuvi un ēdamtelpu, tad šis raksts tev būs tieši laikā – apskatīsim dažus labus padomus, kā iekārtojums mazā virtuvē var būt ērts un komfortabls. Kāpēc mazām virtuvēm – Tu gribēsi, iespējams, jautāt? Ja atskatās, pirms pārdesmit gadiem, kad tika celtas daudzdzīvokļu mājas, tad to virtuves tika plānotas vidēji 7–10 kvadrātmetrus lielas, kas nozīmē, ka virtuves skapji, iekārta vai virtuves mēbeles gar sienu vai telpā varēja aizņemt tikai 2–4 metrus. Protams, viens ir iekārtot un izplānot virtuvi praktiski, kas cits ir to labiekārtot gaumīgi un ikdienai patīkami. Ko tieši un kā darīt, lai mazu platību virtuves liktu aizmirst par kvadrātmetru daudzumu tajās, lasi tālāk. 

 • Kā izvēlēties piemērotāko sporta somu?

  Ērta sporta soma ir nepieciešama gan profesionāliem sportistiem, gan aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Sporta soma ir viens no svarīgākajiem pirkumiem, uzsākot sportot. Iepērcies gudri, pievērs uzmanību kvalitātei. Izvēlies kvalitatīvas sporta preces šeit un uzlabo savu veselību!

 • Kas jāņem vērā, izvēloties bērnam rotaļlietas

  Rotaļlietu iegāde mūsdienās var šķist vieglāka par vieglu, jo ir taču tik liela izvēle, tomēr vecākiem ir jāņem vērā daudzi faktori, lai izvēlētos savam bērnam drošu, noderīgu un jēgpilnu rotaļlietu klāstu. Lūk, būtiskākie faktori, kas jāizvērtē, pirms likt mantiņu savā iepirkumu grozā.

 • Kā sagatavoties magnētiskajai rezonansei un kādus ieguvumus sniegs izmeklējums

  Magnētiskā rezonanse (MR) ir mūsdienu medicīnā viens no efektīvākajiem vizuālās diagnostikas izmeklējumiem, ko ārsti saviem pacientiem nozīmē gan sarežģītu diagnožu, gan neskaidru simptomu gadījumos, kad citas izmeklējumu metodes nesniedz viennozīmīgu atbildi.