Vietējās ziņas

 • Kā sagatavoties magnētiskajai rezonansei un kādus ieguvumus sniegs izmeklējums

  Magnētiskā rezonanse (MR) ir mūsdienu medicīnā viens no efektīvākajiem vizuālās diagnostikas izmeklējumiem, ko ārsti saviem pacientiem nozīmē gan sarežģītu diagnožu, gan neskaidru simptomu gadījumos, kad citas izmeklējumu metodes nesniedz viennozīmīgu atbildi.

 • Uzzini vairāk par krāsainajām kontaktlēcām

  Par kontaktlēcām un to, kāpēc tās nēsā, būs dzirdējuši gandrīz visi, bet daudz mazāk cilvēku zina, ka pieejamas arī krāsainās kontaktlēcas. Ja arī ir par tām dzirdējuši, tad īpaši sīkāk arī nav iedziļinājušies to specifikā. Tāpēc esam apkopojuši informāciju par to, kas īsti ir krāsainās kontaktlēcas un kādam nolūkam tās parasti izmanto. 

 • Kāpēc teritoriju vārtus ieteicams aprīkot ar automātiku

  Privātīpašuma norobežošana ar žogu un vārtiem ir loģisks solis gan drošības, gan praktisku un estētisku apsvērumu dēļ. Izvēloties, kādus vārtus ierīkot, aktuāls ir arī jautājums par to, vai ir nepieciešama vārtu automātika. Tās, protams, ir papildu izmaksas, tomēr ir vairāki būtiski argumenti, kas apliecina, ka šīs vienreizējās izmaksas sevi attaisnos, jo ieguvumi no vārtiem ar automātiku ir būtiski, it īpaši lielākos un industrializētos objektos. 

 • Sporta bārs – kādēļ tajā vērts skatīties spēles kopā ar draugiem?

  Neatkarīgi no tā, vai atbalsti kādu vietējo komandu, vai arī fano par spēlētājiem citā pasaules malā, skaidrs ir viens – nav viegli atrast labāko vietu, kur skatīties dažādas sporta sacensību pārraides ne tikai vienatnē, bet kopā ar saviem draugiem, kolēģiem un citiem līdzjutējiem. Ja vēlies izbaudīt patiesu azartu, komfortu un līdzi jušanas prieku, Tev jādodas uz Optibet sporta bāru. Kādēļ vērts to apmeklēt? Lasi turpinājumā.

 • Dāvanas, kas maksās līdz 20 eiro

  Kādu dāvanu izvēlēties, ja pieejamais budžets apdāvināšanai ir līdz 20 eiro? Esam apkopojuši vairākas noderīgas dāvanu idejas, kas iekļausies šajā summā. Lai ieteikumi būtu noderīgāki, izvēlējāmies dāvanas no dažādiem segmentiem, lai izdotos atrast kaut ko piemērotu ikvienam gaviļniekam.

 • Vai ātrais kredīts ir pareiza izvēle?

  Pēdējos nu pat jau desmit gadus ātrais kredīts Latvijā ir viens no populārākajiem pakalpojumiem. Un likumsakarīgi – ja ir pieprasījums, veidojas arī piedāvājums. Par plašo piedāvājumu klāstu vari pārliecināties kredītu salīdzināšanas platformā www.credithouse.lv.   

 • Kur vislabāk meklēt jaunas riepas?

  Mūsdienās, kad praktiski visu iespējams pasūtīt internetā, rodas liels kārdinājums arī auto riepas iegādāties tieši šādā veidā, taču te nu gribas jūs apturēt – tieši tāpat kā ar tiešsaitē pasūtītu apģērbu, arī ar riepām var sanākt dažādi pārpratumi, tāpēc labāk gan kleitu, gan riepas "klātienē". Vēl jo vairāk – jaunas riepas Rīgā piedāvā vairāk nekā 100 uzņēmumu, tāpēc jūs noteikti atradīsiet vajadzīgo, turklāt šajā gadījumā riepu tirgotāju savstarpējā konkurence strādā jūsu labā – pirmkārt, plaša izvēle vienas pilsētas ietvaros ir garantēta, un, otrkārt, var paspīdēt dažādi īpašie piedāvājumi un atlaides, lai piesaistītu jūsu uzmanību. 

 • Ultrasonogrāfija – kādos gadījumos to veikt un kā tai sagatavoties

  Ultrasonogrāfija ir vizuālās diagnostikas izmeklējums, ko medicīnā izmanto ļoti plaši un efektīvi. Šajā laikā ir ievērojami attīstījušās gan tehnoloģijas, ko izmanto šī izmeklējuma veikšanai, gan pieaugusi speciālistu kompetence, ļaujot arvien precīzāk izmantot šo izmeklējumu ārstniecības procesā.

 • Jelgava – sludinājumi un reklāma pilsētā, kas atrodas Latvijas pašā vidū

  Teiksmām un dziesmām apvītā zeme ar vēsturisko nosaukumu Mītava. Šis vārds latviešu valodā apzīmē maiņas vietu, bet jau no 17. gadsimta esam pieraduši šo vietu saukt par Jelgavu. Tomēr arī šim vārdam ir sava vēsture. Daudzi valodnieki uzskata, ka šis vārds cēlies no lībiešu valodas, kurā tas apzīmē vārdu "pilsēta". Tā nu šī vieta veidojusies jau 13. gadsimtā ap krustnešu būvēto Mītavas pili. Tā ir bijusi Kurzemes un Zemgales hercogu galvenā rezidences vieta. Šī pilsēta saistīta arī ar izglītības pirmsākumiem un citiem vēsturiski svarīgiem notikumiem, kas ļāvis tai attīstīties kā vienai no republikas mēroga pilsētām. 

 • Optibet sporta bārs – vieta, kur just līdzi savām iecienītākajām komandām

  Mēs dzīvojam laikmetā, kad cilvēki savas dienas pavada, cenšoties vienlaikus paveikt daudz dažādu uzdevumu. Tādēļ nav pārsteigums, ka agrāk vai vēlāk daudzi no mums nogurst, ieslīgst rutīnā vai vienkārši zaudē enerģiju, aizmirstot par to, ka ikdienā ir nepieciešams rast līdzsvaru starp darbu un atpūtu.