Vietējās ziņas

 • Algas kalkulators 2018 – noderīgs rīks ikvienam

  Vai tu vari bez iepriekšējas rēķināšanas pateikt, kāda ir tava bruto un neto alga, nomaksāto nodokļu apjoms un paredzēto atvieglojumu lielums? Ja vari, tad noteikti esi apveltīts ar lielisku atmiņu, savukārt, ja nevari, tad nesatraucies, jo šiem aprēķiniem ir domāts Algas kalkulators 2018. Pēc šī raksta izlasīšanas tu noteikti būsi atradis atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem par un ap šo tematu. 

 • 5 idejas, ko iesākt, ja salūzusi automašīna!

  Foto: Shutterstock.com

  Kustību un pārvietošanās brīvība, sava laika plānošana, iespēja doties it visur, kur tik sirds kāro – sava automašīna sniedz nepārspējamu brīvības sajūtu. Bet ko darīt, ja auto ir sabojājies? Kur steidzami ņemt līdzekļus neplānotam remontam? Vienkāršākais variants – aizdevums auto remontam, bet tiem, kam nepatīk vienkārši risinājumi, piedāvājam piecas citas idejas!

 • Seko līdzi aktuālajiem sporta notikumiem sporta bārā Optibet!

  Šobrīd aktuālākais jautājums, ko viens otram uzdod futbola fani, ir: "Kur plāno skatīties nākamo futbola spēli?" Vienalga  kāds būtu aktuālākais sporta notikums, nav labākas vietas, kur vērot tiešraides kā sporta bārā Optibet, ja nu vienīgi ir biļetes un iespēja vērot Pasaules vai kāda cita līmeņa čempionātu klātienē. Piemēram, sekojot līdzi FIFA spēlēm no 14. jūnija līdz 15. jūlijam, sporta bārs bija pārvērties par futbola pasauli, piedāvājot, iespējams, labāku futbola vērošanas pieredzi kā čempionātā uz vietas. 

 • Daži padomi vecākiem par rotaļlietu iegādi

  Mājā, kurā ir bērni, ir arī rotaļlietas. Tās ir daļa no viņu dzīves, augšanas un attīstības procesa. Cik daudz un kādas rotaļlietas nonāk mājā, tas jau ir vecāku lēmums un izvēle. Tāpat kā jebkuras patērētāju izvēles arī rotaļlietu izvēli ietekmē dažādi faktori: rotaļlietas cena, funkcijas, reklāma, bērna intereses, arī sabiedrības spiediens, tāpat ietekmē arī vecāku dzīvesstils un vērtības, ko viņi izvēlas savā ģimenē par noteicošajām. 

 • Seko līdzi sporta notikumiem lieliskā atmosfērā kopā ar draugiem!

  Publicitātes foto

  Ja esi noguris no ikdienas rutīnas, ja vēlies iegūt jaunus domubiedrus, labi pavadīt laiku un būt daļa no pasaules notikumiem sportā, tad apmeklē sporta bāru Optibet – un visas tavas vēlmes tiks apmierinātas. Jau no agra rīta līdz pat vēlam vakaram esam atvērti, lai tu klātienē varētu vērot visas svarīgākās sporta spēles. Paralēli tam – noteikti jānobauda lieliskais brokastu vai pusdienu, vai vakariņu piedāvājuma klāsts, veldzējot slāpes ar brīnišķīgi gardiem dzērieniem.

 • Dermatologu ieteikumi saules mīļotājiem – kā parūpēties par ādas veselību

  Publicitātes foto

  Īsteni saules un pludmaļu cienītāji laikus plāno savu atvaļinājumu tā, lai varētu to baudīt tieši pašā labākajā laikā. Tad dienas tiek pavadītas pie ūdens, ķerot saules starus un patīkamas emocijas. 

 • Apkures sistēmas Jelgavā – siltums tavā mājā

  Mājas ir mūsu drošais patvērums, vieta, kur varam būt paši starp ģimenes locekļiem, draugiem vai patīkamā vientulībā. Neatkarīgi no individuālās gaumes, iespējām vai iegribām saistībā ar mājokļa interjeru, katram ir svarīga silta istaba drēgnā ziemas vakarā, kur sasildīties un iesnausties pie labas filmas. 

 • Pareiza zobu kopšana – ko tas īsti nozīmē

  Publicitātes foto

  Jā, zobi ir jātīra, to visi zina. Ja to nedara, tam ir atbilstošas sekas – zobārstniecība jāapmeklē bieži un jāatstāj tur lielas naudas summas. 

 • 7 iemesli, kāpēc Jums ir vajadzīgs kvalitatīvs biznesa plāns

  Foto: Pixabay.com

  Vai esat dzirdējuši teicienu, ka panākumiem vajadzīgi 10% talanta un 90% darba? Tā pat ir uzņēmējdarbībā – labai biznesa idejai ir nepieciešama veiksme, taču bez mērķtiecības, plānošanas un ieguldītā darba neiztikt. Biznesa plāns ir veiksmīgas uzņēmējdarbības pamats un dzinējs, jo palīdz gan adekvāti izvērtēt biznesa perspektīvas, gan iegūt investoru atbalstu.

 • Auto diski – to iedalījums un jaunākās tehnoloģijas

  Foto: Shutterstock.com

  Ikvienam patīk skaisti auto diski un valda viedoklis, ka tie ir puse no automašīnas kopskata. Tomēr diski ir ne tikai estētiska, bet arī konstruktīva automašīnas daļa. Auto diski tieši ietekmē transportlīdzekļa dinamiku, stabilitāti un ekonomiskumu, tāpēc to izvēle nav mazsvarīga. Disku ražotāji nemitīgi uzlabo savu disku dizainu un ievieš jaunas tehnoloģijas to ražošanā, lai uzlabotu automašīnas veiktspēju un būtu soli priekšā saviem konkurentiem. Par to, kā diski atšķiras viens no otra, to atšķirībām un jaunumiem disku pasaulē, lasi šajā rakstā!