Ziņu sākumlapa
 
Sabiedrība
Politika
Būvniecība
Medicīna
Ekonomika
Firmas.lv ziņas
Pilsētas svētki
Sports »
Izklaide »
Izglītība
Dzīvesstils
Policijas ziņas
Temati
 
TOP ziņas
Šodien
Vakar
7 dienās
 
Ievietot ziņu
 • Sestdiena, 20.aprīlis (2013), 13:40 , Pilseta24.lv

  Kavētu maksājumu dēļ pārtrauks preses piegādi "Plus Punktam"

  • Atzīmēt
  • Izdrukāt

  • Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
   No 22.aprīļa tiks apturēta jaunu preses izdevumu piegāde SIA "Plus Punkts" tirdzniecības vietām, jo tirgotājs ir ilgstoši kavējis maksājumus par piegādātajiem preses izdevumiem, pilsētas informācijas portālu tīklam Pilseta24.lv pavēstīja preses vairumtirdzniecības un piegādes uzņēmums SIA "Preses Serviss"

   Preses izdevumu piegādes tiks apturētas līdz brīdim kamēr "Plus Punkts" pilnībā norēķināties par savām kavētajām parādsaistībām, kas pārsniedz 190 tūkstošus latu, informē "Preses Serviss" mārketinga direktore Inga Samoviča.

   "Plus Punkts" vairākkārtēji ir ticis aicināts veikts parādsaistību nomaksu, tomēr neskatoties uz šiem aicinājumiem, tāpat kā arī uz brīdinājumiem par piegāžu pārtraukšanu, uzņēmums nav sedzis savas parādsaistības "Preses serviss".

   "Saprotam, ka uzņēmējdarbībā nākas saskarties ar dažādiem sarežģījumiem un arī iepriekš ar uzņēmumu "Plus Punkts" esam veiksmīgi risinājuši situācijas par kavētiem norēķiniem, tāpēc ceru, ka uzņēmums spēs rast operatīvu risinājumu parādsaistību dzēšanai un preses izdevumu piegādes atjaunošanai," situāciju skaidro "Preses Serviss" valdes priekšsēdētājs Jānis Vaivods.

   Samoviča informē, ka "Preses Serviss" ir lielākais preses vairumtirdzniecības un piegādes uzņēmums, kas veic efektīvu preses izdevumu sadali un piegādi kioskiem, lielveikaliem un citām tirdzniecības vietām visā Latvijas teritorijā. 
No 2003.gada "Preses Serviss" ir starptautiskās izdevēju un izplatītāju organizācijas Distripress (479 biedri, 99 valstīs) biedrs. "Preses Serviss" pašlaik izplata vairāk nekā 200 avīzes un 960 žurnālus, piedāvājot visplašāko preses izdevumu sortimentu Latvijā. 

  •