Banner 980x90

Lauksaimniecības tehnikas tirgotāja "Dotnuva Baltic" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieauga par 5,3%

Rīga, 29.okt., LETA. Lauksaimniecības tehnikas un traktortehnikas tirgotājs "Dotnuva Baltic" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, strādāja ar 15,695 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,3% vairāk nekā gadu iepriekš.

Rīga, 29.okt., LETA. Lauksaimniecības tehnikas un traktortehnikas tirgotājs "Dotnuva Baltic" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, strādāja ar 15,695 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi saruka 3,7 reizes - līdz 213 284 eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma pieaugums panākts pateicoties aktīvai pārdošanas stratēģijai un iespējai piedāvāt klientiem dažādus finansējuma risinājumus. Pārdošanas apmēru pieaugumu ietekmēja arī uzņēmuma pārstāvniecība visos Latvijas reģionos. Vienlaikus "Dotnuva Baltic" vadība pauž pārliecību, ka nākamajā finanšu gadā kompānijas darbība būs sekmīgāka, uzrādot peļņu. Pēc "Dotnuva Baltic" vadības minētā, kompānija plāno turpināt reģionālo attīstību, kā arī nodrošināt un uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti. Tāpat uzņēmums plāno turpināt investēt darbinieku apmācībās un darba drošības jautājumos, kā arī intensīvi strādāt pie šaubīgajiem debitoriem, lai atgūtu finanšu līdzekļus par pārdotajām precēm un pakalpojumiem. Kompānija plāno intensīvi strādāt arī pie veco krājumu realizācijas, lai uzlabotu kompānijas finanšu rezultātus. Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.jūlija līdz 2017.gada 30.jūnijam, "Dotnuva Baltic" strādāja ar 14,912 miljonu eiro apgrozījumu un 784 495 eiro zaudējumiem. Kompānija ir reģistrēta 2010.gadā, un tās pamatkapitāls ir divi miljoni eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Lietuvas kompānijai "Dotnuva Baltic".

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)