Vietējās ziņas

 • Kāds ir patiesais ieguvums no kredītu apvienošanas vienā maksājumā

  Publicitātes foto

  Kreditēšanas un finanšu pakalpojumu jomā viens no arvien biežāk dzirdētiem pakalpojumiem ir kredītu apvienošana. To piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji kā risinājumu dažādās neapmierinošās finanšu situācijās. Tomēr joprojām daudziem klientiem un tiem, kuri varētu būt potenciālie klienti šim pakalpojumam, nav īsti skaidrs, ko viņi iegūs no kredītu apvienošanas. 

 • Cepeškrāsnis ģimenei – kura labāka?

  Publicitātes foto

  Ja nedzīvo viens, tad cepeškrāsns ir viena no ierīcēm, kura nepieciešama tavā mājoklī. Tajā iespējams pagatavot dažādus gardus ēdienus gan sev, gan arī citiem ģimenes locekļiem. Tas ir tiešām lielisks veids, kā izpausties. Tomēr aktuāls ir jautājums – kura cepeškrāsns varētu būt vispiemērotākā lielai ģimenei? Kā nekļūdīties izvēlē un iegādāties tādu cepeškrāsni, kas kalpos ilgi un kvalitatīvi. 

 • Telts noma rudenīgiem pasākumiem

  Publicitātes foto

  Krāsainas lapas, rudens veltes un dzestrs gaiss – pārbaudīta kombinācija, kas vieniem nozīmē vasaras noslēgumu, bet citiem – iespēju izmantošanu. Rudens gadatirgus – kad tad, ja ne tagad?

 • Dzīvokļa remonta kodols – instrumenti, materiāli un mēbeles. Ko izvēlēties?

  Foto: Stocksnap.io

  Dzīvokļa remonts pašu spēkiem ir nopietns solis, kura paveikšanai ir savlaicīgi jāpievēršas. Lai to izdarītu, Jums būs nepieciešama vīzija, ko vēlaties sasniegt, plāns, kā to izdarīt, instrumenti, ar ko to paveikt, kā arī mēbeles un citi interjera dizaina priekšmeti veiksmīgam projekta noslēgumam. Lasiet tālāk, lai noskaidrotu, kā izvēlēties instrumentus un mēbeles. 

 • Pludmales ballītes rīt? Kāpēc ne!

  Publicitātes foto

  Vasara ir klāt! Kāds kurnēs, ka laikapstākļi nav piemēroti un gaisa temperatūra vairāk līdzinās pavasarim vai rudenim, taču kalendāru neapmānīsi. 

 • Kādi apavi vīriešiem ir modē 2017. gada vasarā?

  Foto: Pexels.com

  Lai gan mode vairāk asociējas ar sievietēm, arī mūsdienīgam vīrietim tas ir pašsaprotami – sekot līdzi top tendencēm, kas ir aktuāls apģērba un apavu tirgū. Šīs vasaras apavu piedāvājums ir daudzveidīgs, tādēļ jaunu apavu pāri sev varēs atrast pat prasīgākie modes sekotāji.

 • Kāzu jubilejas ir svētki, kuros svinēt jūsu mīlestību

  Foto: Ligavam.lv

  Ir nepieciešams tikai mirklis, lai justu laimi. Ir vajadzīgs tikai viens smaids, lai izjustu tauriņus vēderā. Ir vajadzīgs tikai brīdis, ko veltīt otram, lai atkal un atkal apliecinātu savu patieso mīlestību. Kāpēc kāzu jubilejas ir svētki, ko vajag atzīmēt?

 • Esi perfektā sportiskajā formā, izmantojot trenažieri!

  Publicitātes foto

  Šobrīd veselīgs dzīvesveids ir viens no TOP trendiem, un, tāpat kā sabalansēts uzturs, arī fiziskas aktivitātes ir šāda dzīvesveida neatņemama sastāvdaļa. Iegādājoties kvalitatīvu trenažieri, ar sportu varēsi nodarboties ik dienu – neatkarīgi no laikapstākļiem, komandas biedru vēlmēm un sporta zāles darba laika, taču kā izvēlēties īsto?

 • Peintbols bērniem un pieaugušajiem – aizraujoša aktivitāte svaigā gaisā!

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Kopš peintbola aizsākumiem pagājušā gadsimta 80. gados tā popularitāte ir tikai augusi, un šobrīd peintbols ir izplatīts visā pasaulē, sākot ar pasaules čempionātiem un beidzot ar vecpuišu ballītēm. Taču, lai gan peintbols vairāk šķiet piemērots pieaugušiem cilvēkiem, arī peintbols bērniem ir gana izplatīts.

 • Ar spēles palīdzību iemāci bērnam svarīgāko par ugunsdrošību

  Foto: Fnserviss.lv

  Bērnu drošība ir svarīga jebkuram vecākam, tāpēc svarīgi ir parūpēties par to, lai jau no mazotnes bērns uzzina par situācijām, kur jābūt uzmanīgam un piesardzīgam. Viena no tēmām, kas bērnam ir jāapgūst, ir ugunsdrošība. Un kā rāda pieredze un prakse – to izskaidrot bērniem nemaz nav viegli. Tāpēc gan vecākiem, gan pedagogiem noderēs spēle "Drošs paliek drošs"!