Vietējās ziņas

 • Swarovski rotaslietas no Nela Gems

  Pašmāju zīmols Nela Gems rada apburošas un mirdzošas rotaslietas ar Swarovski kristāliem un pērlēm – kaklarotas, auskarus, gredzenus un citas.

 • Pusaudžu darbs Jelgavā var būt arī pašizdomāts

  Tā nu ir sanācis, ka lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju, vismaz tiem, kas nedzīvo Jelgavā, izdzirdot vārdu "Jelgava", nākas iedomāties Jāņa Joņeva grāmatu "Jelgava 94" vai Jelgavas cietumu. Šiem abiem ir kaut kas kopīgs – pusaudžu vecuma trakulības un problēmas, kas atainotas romānā, dažu labu tiešām var novest līdz cietumam. 

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Lukturu pulēšana – labāka redzamība uz ceļa gan tumšajā, gan gaišajā diennakts laikā

  Vai arī tava spēkrata priekšējie un aizmugurējie lukturi aizdomīgi spīd un izskatās nedaudz izbālējuši vai manāmi nodzeltējuši? Tie ir tikai daži no sarkanajiem signāliem, kas liecina, ka tavam auto steidzami nepieciešama auto lukturu pulēšana. Kā notiek šis process un kādu pienesumu tavai un citu satiksmes dalībnieku drošībai tas dod kā tumšajā, tā arī gaišajā diennakts laikā? Turpini lasīt – mums ir atbildes!

 • Lauku māja ar pilsētas ērtībām

  Mājai, kas atrodas ārpus pilsētas, labs un arī materiāli diezgan izdevīgs risinājums ir ierīkot kanalizācijas sistēmu ar septiķi, kas darbojas uz nosēdu principa, bez elektrības, bez baktērijām. Nav nepieciešama nepārtraukta uzraudzība un aktīva lietošana. Notekūdens hermētiska septiķa iekšienē nosēžas trijos nodalījumos un pēc tam paštecē tiek novadīts speciāli tam paredzētā infiltrācijas jeb drenāžassistēmā.

 • Efektīvs elektroenerģijas patēriņš uzņēmumā – kā to panākt

  Viens no Eiropas Savienības enerģētikas politikas stratēģiskajiem mērķiem ir panākt enerģijas efektīvu izmantošanu un samazināt kopējo patēriņu. Elektrība ir viens no galvenajiem enerģijas avotiem, kas tiek izmantots, tāpēc īpaši tiek domāts par efektīvu elektroenerģijas patēriņa paradumu ieviešanu uzņēmumos, jo tie rada apjomīgu daļu no kopējā elektrības patēriņa. 

 • Palīgs sausas un atopiskas ādas kopšanā

  Zīmola BIODERMA produkti jau daudzus gadu desmitus pazīstami visā pasaulē un kļuvuši par uzticamiem palīgiem ādas kopšanā visai ģimenei. Arī Latvijā BIODERMA zīmols ir viens no pazīstamākajiem un biežāk izvelētajiem dermokosmētikas klāstā. BIODERMA sortimentā ir vairākas produktu līnijas, katra no tām veidota kādai specifiskai ādas problemātikai vai ādas tipam, lai sniegtu maksimāli lielu efektu. Viena no Latvijas pircēju iecienītām produktu līnijām ir BIODERMA Atoderm – sausas, atopiskas un jutīgas ādas kopšanai.

 • Apple klēpjdatoru attīstība – no Powerbook līdz MacBook Pro

  Pat tad, ja neesi Apple MacBook klēpjdatoru lietotājs, noteikti esi pazīstams ar eleganto Apple ierīču dizainu – metālisks korpuss, plāns ekrāns un ne ar ko nesajaucamais ābola simbols. Paši pirmie Apple klēpjdatori noteikti nelīdzinās tiem, ko izmantojam mūsdienās, bet tikko iznākuši tie bija gan tehnoloģiski vieni no labākajiem, gan izskata ziņā stilīgākajiem. Lasi rakstu un uzzini vairāk par Apple klēpjdatoru attīstību! 

 • Kādu velosipēdu izvēlēties?

  Pandēmijas laiks ir ietekmējis mūsu ikdienu un ieradumus, tajā skaitā arī pārvietošanās ieradumus. Tā sabiedrības daļa, kas sabiedrisko transportu uzskata par paaugstināta riska pārvietošanās līdzekli, labprātāk izvēlas privātus transportlīdzekļus. 

 • Kā veidot bērna rotaļlietu klāstu un kam pievērst uzmanību

  Bērnistaba nevienā mājā nav iedomājama bez rotaļlietām, kuru daudzveidība šobrīd ir neiedomājāma – gan krāsu, gan materiālu, gan funkcionalitātes ziņā. Bērniem rotaļlietas ir prieka, izziņas un pasaules atklāšanas veids, bet vecāku uzdevums ir parūpēties, lai bērna rotaļlietas būtu drošas un atbilstošas viņa interesēm. Tomēr viss nav tik vienkārši, jo rotaļlietu sakarā vecākiem ir jādomā par ļoti daudziem aspektiem, kas ietekmē gan rotaļlietu izvēli, gan to, kā tās mājā organizēt, kopt un nomainīt.