Vietējās ziņas

 • D1 kategorija ir piemērota arī Tev, ja savu nākotni saistīsi ar transporta nozari

  Publicitātes foto

  Vasara ir īstais laiks, lai pilnveidotu un papildinātu zināšanas. Varbūt kāds šajā laikā pat aizdomājies par profesijas maiņu. Ja Tevi aizrauj transports un negrasies apstāties pie sasniegtā, tad papildus automašīnas vadītāja iegūšanai vari uzsākt D1 kategorijas apgūšanu. D1 kategorija dod iespējas vadīt transportlīdzekļus pasažieru pārvadāšanai.

 • Interneta kredītdevēju piedāvājums

  Foto: Pixabay.com

  Ātrie kredīti tiek piedāvāti pie daudziem kredītdevējiem internetā, bet tos visus vieno fakts, ka aizdevuma summas ir nelielas - visbiežāk apjomā līdz 300 eiro. Līdz ar to, šāds kredīts būs noderīgs tikai tad, ja steidzamu problēmu risināšanai vajadzīgā summa iekļaujas aizdevēja piedāvātajā apmērā. 

 • Izcili garda kafija enerģijai un iedvesmai ik dienu!

  Publicitātes foto

  Kā uzmundrinošs enerģijas lādiņš jaunai dienai, darbiem vai svarīgai tikšanās reizei uzticami kalpo kafija. Lai aromātiskā dzēriena baudīšanas rituāls būtu izdevies pilnībā, pagatavošanai no plašā piedāvājuma vērts izvēlēties augstvērtīgu kafiju, kas precīzi atbilst tās cienītāja gaumei un kvalitātes prasībām.

 • Esi izvēlējies auto, taču pietrūkst pavisam nedaudz tā iegādei?

  Foto: Pixabay.com

  Ikviens vēlas savā īpašumā skaistu un izturīgu auto. Arī Jūs tādu vēlaties, taču pietrūkst līdzekļu? Neuztraucieties, ātrais kredīts ir īstais risinājums šādām problēmām! Kredīts tiek noformēts vienas dienas laikā, pietam jau dažu dienu laikā auto tiks reģistrēts uz Jūsu vārda.

 • Jelgavas autoskola "AUTO PRIEKS" ar prieku uzņems ikvienu, kas vēlas iegūt autovadītāja apliecību

  Publicitātes foto

  Kur gan citur būtu visinteresantāk iemācīties vadīt auto, ja ne teju pašā Latvijas centrā – Jelgavā? Jelgava ir viena no lielākajām Latvijas pilsētām, kas nozīmē – dažādākus ceļus, dzīvāku satiksmi un kopumā lielisku treniņu topošajiem šoferiem. Šeit ir daudz autoskolu, bet Jelgavas autoskola "AUTO PRIEKS" ir pirmais solis, lai iegūtu savu brīvību kā automašīnas vadītājam! 

 • Kvalitatīva sadzīves elektronika – veids, kā uzlabot savu ikdienu!

  Publicitātes foto

  Ne tikai darbā, bet arī brīvajos brīžos lieti noder kvalitatīva un Jūsu vajadzībām piemērota sadzīves elektronika. Austiņas nesteidzīgai mūzikas baudīšanai, mikrofoni sarunām un lieliem pasākumiem, filmu vakariem – projektori un vēl daudz kas cits. Tomēr sadzīves elektronikas klāsts ir gana plašs, tādēļ svarīgi izvēlēties Jūsu vēlmēm un iespējām vispiemērotāko.

 • Līzings auto iegādei – brauc tagad, maksā vēlāk

  Foto: Pixabay.com

  Ir jābūt ļoti pacietīgam, lai sakrātu naudu labai automašīnai, tāpēc pastāv tāds finanšu pakalpojums kā auto līzings jeb iespēja saņemt finansējumu mašīnas iegādei līdz pat 90% apmērā no tās tirgus vērtības. Turklāt šī iespēja pieejama iegādājoties ne vien automašīnu, bet arī citus transportlīdzekļus, piemēram, motociklu vai laivu.

 • Dārza nojumes radīs svētku atmosfēru Jūsu piemājas dārzā

  Publicitātes foto

  Iestājoties vasarai, atgriežas dārza ballītes un svētki svaigā gaisā. Saule, gaišas debesis un silts gaiss rada vislabāko atmosfēru gan greznam saviesīgajam pasākumam, gan vienkāršai kopā būšanai ar draugiem. Taču reizēm pārāk karsta saule vai pēkšņs lietus traucē baudīt viesības. Ja pasākuma vieta ir aprīkota ar dārza nojumi, problēmas pazūd. Dārza nojumes rada mājīgu, komfortablu atmosfēru un ļauj palikt ārā, neatkarīgi no laikapstākļiem. Ja Jūs aizsargā šāda konstrukcija, tad dārzā ir patīkami atrasties gan vasaras svelmē, gan vēsā septembra dienā.

 • Rehabilitācijas centrs palīdzēs atveseļoties un veiksmīgāk pretoties slimībām

  Publicitātes foto

  Medicīniskā palīdzība ir komplekss pakalpojums, kas prasa ne vien vizītes pie ārsta, bet arī izmaiņas dzīvesveidā un pacienta aktīvu dalību ārstēšanas procesā. Ļoti bieži ar medikamentiem nepietiek, lai pilnībā izārstētos un atgrieztos normālā dzīves ritmā. Neatņemama medicīnas sastāvdaļa ir rehabilitācija, kas palīdz atjaunot spēkus pēc operācijas un nostiprināt organisma vājas vietas. Rehabilitācijas centrs ir nepieciešams ikvienam, kurš ir pārcietis smagu slimību vai cieš no hroniskajām veselības kaitēm.