Vietējās ziņas

 • Sagatavoties aukles profesijai ļauj auklītes kursi

  Publicitātes foto

  Bērnu pieskatīšana ir Tava sirdslieta? Tādā gadījumā auklītes kursi ir tieši tas, kas Tev nepieciešams, lai hobiju padarītu par profesionālu nodarbošanos.

 • Ātrais kredīts internetā jāizvēlas pārdomāti

  Publicitātes foto

  Ātrais kredīts internetā, kā iespējams spriest pēc tā nosaukuma, ir iegūstams salīdzinoši īsākā laika posmā nekā citi līdzīgi finanšu pakalpojumi, izmantojot vien interneta pieslēgumu. Taču pirms attiecīgā pakalpojuma izmantošanas Tev jāiepazīstas ar galvenajiem principiem, kuri jāievēro, ja grasies aizņemties.

 • Naudas aizdevumi atbildīgiem lēmumiem

  Publicitātes foto

  Dzīve mēdz veikt neplānotus pavērsienus un piespēlēt tos visnegaidītākajos mirkļos. Tomēr neļauj tiem izsist sevi no ikdienas ritma! Gadījumos, kad runa ir par pēkšņiem izdevumiem, parocīgi var izrādīties naudas aizdevumi. Ņemot vērā dažas svarīgas nianses, vari izvairīties no pārpratumiem un kļūt par uzvarētāju arī neplānotās dzīves situācijās. Uzzini, kas jāņem vērā, pirms piesaki aizņēmumu pie nebanku kredītdevēja!

 • SMS kredīts ir iespēja saņemt naudu svarīgiem pirkumiem

  Publicitātes foto

  Reizēm mēdz gadīties situācijas, kad rodas iepriekš neparedzēti tēriņi, piemēram, salūst automašīna vai klēpjdators, kas nepieciešams pastāvīgo darbu veikšanai. Šādos brīžos ir pieejams SMS kredīts – ātrais aizdevums, kas piemērots personām ar regulāriem un kredīta apmēram atbilstošiem ienākumiem.

 • Ātrais kredīts noderēs arī, ja vēlies noorganizēt brīvdienas

  Foto: Pixabay.com

  Ikviens no mums ir sapņojis par savām ideālajām brīvdienām un atvaļinājumu, kurā varētu darīt tikai to, kas pašam liekas piemēroti un patīkami, tomēr daudzas reizes nācies no tā atteikties naudas trūkuma dēļ, bet, ja izvēlies ātro aizdevumu, viss ir iespējams, turklāt neticami ātri! Varēsi iegādāties biļetes vai vajadzīgos atribūtus atpūtai jau tūlīt, tikai jāaizpilda pieteikuma anketa un jānoskaidro, kādos rāmjos Tev ir jāietilpst.

 • Izvelkamie dīvāni dažādu stilu interjeriem

  Publicitātes foto

  Dīvāns dzīvojamajā telpā ir viena no centrālajām mēbelēm, jo tas piešķir istabai akcentu, kā arī ir laba atpūtas vieta pēc garas darba dienas. Izvelkamo stūra dīvānu var novietot gan istabas vidū, gan pie sienas – vadoties pēc telpas iekārtojuma un vajadzībām.

 • Aizdevums brīvdienu izmaksu segšanai

  Foto: Pixabay.com

  Ātrais aizdevums var būt pats labs atbalsts un drošības sniedzējs gadījumā, kad ilgi plānoto brīvdienu realizēšanai draud izjukšana, tāpēc nepalaid garām iespēju un vienkārši aizņemies, lai saņemtu iespēju atpūsties tā, kā jau sen biji pelnījis, nevienam par to neatskaitoties un neraizējoties par ilgām saistībām, jo šeit termiņš ir ~ 30 dienas. Varēsi gan apceļot Latviju, gan doties ārpus valsts robežām, kā arī izbaudīt dažādas ekstrēmas izklaides, kuras agrāk bijušas reālas tikai sapņos.

 • Pārdomāta kāzu dāvanas izvēle

  Publicitātes foto

  Kāzu svinības ir jāplāno ne tikai jaunajam pārim, bet arī viesiem. Lai apsveiktu laulātos un sagādātu viņiem patiesi patīkamas emocijas, svarīga loma ir kāzu dāvanas pie ligavam.lv izvēlei.

 • Interneta veikals, kas piedāvā aizraujošu iepirkšanos

  Publicitātes foto

  Laikā, kad ik minūte šķiet miljonu vērta, interneta veikals var mums ietaupīt pat vairākas stundas – tā ir iespēja iepirkties jebkurā laikā un vietā. Kas gan varētu būt vēl ērtāk?

 • Kas ir Kreditssms.lv?

  Foto: Pixabay.com

  Kreditssms.lv ir kredītu salīdzināšanas un ziņu portāls, kurā varat uzzināt par aktuālajiem ātro un patēriņa kredītu piedāvājumiem, kā arī par nozares situāciju un jaunākajām ziņām. Kreditssms.lv piedāvā apskatīt aizdevēju sniegtos pakalpojumus, palīdzot patērētājam, kurš aizdevēju lielā skaita dēļ var būt gluži apjucis, izvēlēties aizdevumu ar saistošākajiem nosacījumiem.