Vietējās ziņas

 • Parūpējies par saviem zābakiem ziemas sezonā

  Publicitātes foto

  Pienākot ziemai, mēs izvēlamies šai sezonai piemērotus apavus. Kāds, iespējams, dodas vairāku stundu pastaigā pa veikaliem, citi uzskata, ka sieviešu un vīriešu apavi internetā ir iegādājami daudz vienkāršāk, kaut vai nakts vidū, lieki netērējot laiku. Lai arī kāda būtu tava izvēle, par ziemas apaviem ir jārūpējas, lai tie kalpotu pēc iespējas ilgāk un saglabātu savu izskatu. Izklausās sarežģīti? Labas ziņas – tas nemaz nav tik grūti, it tikai jāzina dažas svarīgas lietas, kas palīdzēs kopt dažādu materiālu apavus. 

 • VIASMS – parocīgs finanšu atbalsts ikdienā un īpašās situācijās

  Foto: Pixabay.com

  Kurš gan nav vismaz reizi mūžā vēlējies, lai bankas kontā būtu mazliet vairāk naudas? Papildu finanšu līdzekļi var būt vajadzīgi visdažādākajās situācijās, un ne vienmēr apstākļi ļauj gaidīt līdz algas dienai. Viens no iespējamiem risinājumiem ir aizņemšanās, kas mūsdienās pieejama ne tikai bankās, bet arī pie nebanku aizdevējiem. Latvijā viens no līderiem privātpersonu kreditēšanā ir VIASMS. Plašu popularitāti šis kredītdevējs ir ieguvis, pateicoties draudzīgiem kredītu nosacījumiem un dažādām aizņemšanās iespējām. Uzzini, kādus finanšu pakalpojumus piedāvā VIASMS, un kas nepieciešams, lai pieteiktu īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevumu tiešsaistē!

 • Aknu ārstēšana saviem spēkiem – ceļš uz izveseļošanos vai bumba ar laika degli?

  Foto: Shutterstock.com

  Mūsdienās informācija ir pieejama nekad iepriekš nepieredzētā apjomā. Ja agrāk gadu desmitiem bija jāmācās pie zāļu sievām, lai pazītu visas pļavas zālītes un to pielietojumu medicīnā un veselības uzlabošanā, tad mūsdienās atliek vien ievadīt meklētājā dažus atslēgas vārdus, lai jau pāris sekunžu laikā saņemtu gatavas receptes un padomus.

 • Gultas novietojums virs āderes – kā tas var ietekmēt Jūsu miega kvalitāti?

  Foto: Pixabay.com / Free-Photos

  Gultā pavadītais laiks ir svēts ikvienam. Jums šķiet, ka no rītiem pamostaties neizgulējies? Miega kvalitāti ietekmē vairāki faktori, un, lai arī ir pieņemts domāt, ka galvenokārt to ietekmē matrača izvēle, liela nozīme ir arī gultas atrašanās vietai. Varbūt miega problēmas un diskomfortu izraisījušas zem gultas esošās āderes. Kas tās ir, kāda ir āderu ietekmes uz cilvēku veselību un kā no tām izvairīties? Par to visu un vēl vairāk uzzināsiet, turpinot lasīt rakstu!

 • Āra gumijas paklāji ideāli sakoptām telpām

  Foto: Berendsen.lv

  Jaunu klientu piesaiste un pircēju lojalitātes veicināšana ir ikviena uzņēmuma prioritātes. Lai uzvarētu sīvajā konkurencē, nepietiek ar noderīgām precēm un pakalpojumiem – veikaliem jābūt arī vizuāli atraktīviem. Tekstilizstrādājumu un higiēnas preču ražotājs Berendsen aicina Jūs iepazīties ar padomiem, kas palīdzēs iekārtot tirdzniecības vietas atbilstoši apmeklētāju vēlmēm. Sīkas detaļas, piemēram, āra gumijas paklāji un īpaša gaisma, var palielināt klientu skaitu un nostiprināt viņu lojalitāti Jūsu biznesam. Vai esat ieinteresēts? Tad turpiniet lasīt!

 • Bez sastrēgumiem ar elektrisko skrejriteni

  Publicitātes foto

  Cilvēks no laika gala ir meklējis veidu, kā pārvietoties ātrāk, nekā to ļauj viņa divas kājas. Zirgi, karietes, auto, moto, velo... Esam izmēģinājuši daudz un dažādus transporta veidus, kas evolucionē kopā ar mūsu inženieru un zinātnieku spējām. 

 • Kāpēc izvēlēties Google Premier partnerus

  Publicitātes foto

  Izvēloties to, kas veidos un pārraudzīs tava uzņēmuma AdWords reklāmas, vajadzētu izvēlēties reklāmas aģentūru, kuru sertificējuši un apmācījuši Google speciālisti, kas vislabāk pārzina tendences un interneta reklāmas tirgu. Šīs reklāmas aģentūras iespējams atpazīt pēc Google Partner un Google Premier Partner emblēmām. 

 • Kāds ir patiesais ieguvums no kredītu apvienošanas vienā maksājumā

  Publicitātes foto

  Kreditēšanas un finanšu pakalpojumu jomā viens no arvien biežāk dzirdētiem pakalpojumiem ir kredītu apvienošana. To piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji kā risinājumu dažādās neapmierinošās finanšu situācijās. Tomēr joprojām daudziem klientiem un tiem, kuri varētu būt potenciālie klienti šim pakalpojumam, nav īsti skaidrs, ko viņi iegūs no kredītu apvienošanas. 

 • Cepeškrāsnis ģimenei – kura labāka?

  Publicitātes foto

  Ja nedzīvo viens, tad cepeškrāsns ir viena no ierīcēm, kura nepieciešama tavā mājoklī. Tajā iespējams pagatavot dažādus gardus ēdienus gan sev, gan arī citiem ģimenes locekļiem. Tas ir tiešām lielisks veids, kā izpausties. Tomēr aktuāls ir jautājums – kura cepeškrāsns varētu būt vispiemērotākā lielai ģimenei? Kā nekļūdīties izvēlē un iegādāties tādu cepeškrāsni, kas kalpos ilgi un kvalitatīvi. 

 • Telts noma rudenīgiem pasākumiem

  Publicitātes foto

  Krāsainas lapas, rudens veltes un dzestrs gaiss – pārbaudīta kombinācija, kas vieniem nozīmē vasaras noslēgumu, bet citiem – iespēju izmantošanu. Rudens gadatirgus – kad tad, ja ne tagad?