Vietējās ziņas

 • Pludmales ballītes rīt? Kāpēc ne!

  Publicitātes foto

  Vasara ir klāt! Kāds kurnēs, ka laikapstākļi nav piemēroti un gaisa temperatūra vairāk līdzinās pavasarim vai rudenim, taču kalendāru neapmānīsi. 

 • Kādi apavi vīriešiem ir modē 2017. gada vasarā?

  Foto: Pexels.com

  Lai gan mode vairāk asociējas ar sievietēm, arī mūsdienīgam vīrietim tas ir pašsaprotami – sekot līdzi top tendencēm, kas ir aktuāls apģērba un apavu tirgū. Šīs vasaras apavu piedāvājums ir daudzveidīgs, tādēļ jaunu apavu pāri sev varēs atrast pat prasīgākie modes sekotāji.

 • Kāzu jubilejas ir svētki, kuros svinēt jūsu mīlestību

  Foto: Ligavam.lv

  Ir nepieciešams tikai mirklis, lai justu laimi. Ir vajadzīgs tikai viens smaids, lai izjustu tauriņus vēderā. Ir vajadzīgs tikai brīdis, ko veltīt otram, lai atkal un atkal apliecinātu savu patieso mīlestību. Kāpēc kāzu jubilejas ir svētki, ko vajag atzīmēt?

 • Esi perfektā sportiskajā formā, izmantojot trenažieri!

  Publicitātes foto

  Šobrīd veselīgs dzīvesveids ir viens no TOP trendiem, un, tāpat kā sabalansēts uzturs, arī fiziskas aktivitātes ir šāda dzīvesveida neatņemama sastāvdaļa. Iegādājoties kvalitatīvu trenažieri, ar sportu varēsi nodarboties ik dienu – neatkarīgi no laikapstākļiem, komandas biedru vēlmēm un sporta zāles darba laika, taču kā izvēlēties īsto?

 • Peintbols bērniem un pieaugušajiem – aizraujoša aktivitāte svaigā gaisā!

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Kopš peintbola aizsākumiem pagājušā gadsimta 80. gados tā popularitāte ir tikai augusi, un šobrīd peintbols ir izplatīts visā pasaulē, sākot ar pasaules čempionātiem un beidzot ar vecpuišu ballītēm. Taču, lai gan peintbols vairāk šķiet piemērots pieaugušiem cilvēkiem, arī peintbols bērniem ir gana izplatīts.

 • Ar spēles palīdzību iemāci bērnam svarīgāko par ugunsdrošību

  Foto: Fnserviss.lv

  Bērnu drošība ir svarīga jebkuram vecākam, tāpēc svarīgi ir parūpēties par to, lai jau no mazotnes bērns uzzina par situācijām, kur jābūt uzmanīgam un piesardzīgam. Viena no tēmām, kas bērnam ir jāapgūst, ir ugunsdrošība. Un kā rāda pieredze un prakse – to izskaidrot bērniem nemaz nav viegli. Tāpēc gan vecākiem, gan pedagogiem noderēs spēle "Drošs paliek drošs"!

 • Telefoni un planšetdatori internetā – plaša izvēle un draudzīgas cenas

  Publicitātes foto

  Viegli, funkcionāli un ērti lietojami – tie ir iemesli, kāpēc telefoni un planšetdatori ir kļuvuši par datortehnikas tirgus līderiem. Ik gadu pārnēsājamo elektronisko ierīču klāsts tiek papildināts ar jauniem, aizvien funkcionālākiem modeļiem, kuru veiktspēja ir maksimāli pietuvināta klēpjdatora iespējām. Ja vēlies iegādāties jaunu telefonu vai planšetdatoru, pievērs uzmanību interneta veikalu piedāvājumam – tiešsaistē var ātri aplūkot visu preču klāstu un veikt pasūtījumu sev ērtā laikā.

 • Vai ātrais kredīts ir pieejams jau no 18 gadiem?

  Publicitātes foto

  Ātrais kredīts ir populāra īstermiņa naudas aizdevuma forma visā pasaulē, arī Latvijā. Ātrais kredīts nav paredzēts, lai risinātu ilgtermiņa finansiālās problēmas. Līdz ar aizņemšanos līdzi nāk arī atbildība, jo aizdevuma summa kredītdevējam ir jāatmaksā noteiktā laika posmā. Pastāv vairāki nosacījumi, kuri jāievēro, pirms personai tiek izsniegts ātrais kredīts.

 • Kā veiksmīgi noformēt kredītu internetā?

  Foto: Pixabay.com

  Ātrie kredīti ir viena no mūsu laika ērtākajām aizņemšanās iespējām. To jau vairāku gadu garumā novērtē liels skaits Latvijas iedzīvotāju.

 • Sagatavoties aukles profesijai ļauj auklītes kursi

  Publicitātes foto

  Bērnu pieskatīšana ir Tava sirdslieta? Tādā gadījumā auklītes kursi ir tieši tas, kas Tev nepieciešams, lai hobiju padarītu par profesionālu nodarbošanos.