Vietējās ziņas

 • Dermatologu ieteikumi saules mīļotājiem – kā parūpēties par ādas veselību

  Publicitātes foto

  Īsteni saules un pludmaļu cienītāji laikus plāno savu atvaļinājumu tā, lai varētu to baudīt tieši pašā labākajā laikā. Tad dienas tiek pavadītas pie ūdens, ķerot saules starus un patīkamas emocijas. 

 • Apkures sistēmas Jelgavā – siltums tavā mājā

  Mājas ir mūsu drošais patvērums, vieta, kur varam būt paši starp ģimenes locekļiem, draugiem vai patīkamā vientulībā. Neatkarīgi no individuālās gaumes, iespējām vai iegribām saistībā ar mājokļa interjeru, katram ir svarīga silta istaba drēgnā ziemas vakarā, kur sasildīties un iesnausties pie labas filmas. 

 • Pareiza zobu kopšana – ko tas īsti nozīmē

  Publicitātes foto

  Jā, zobi ir jātīra, to visi zina. Ja to nedara, tam ir atbilstošas sekas – zobārstniecība jāapmeklē bieži un jāatstāj tur lielas naudas summas. 

 • 7 iemesli, kāpēc Jums ir vajadzīgs kvalitatīvs biznesa plāns

  Foto: Pixabay.com

  Vai esat dzirdējuši teicienu, ka panākumiem vajadzīgi 10% talanta un 90% darba? Tā pat ir uzņēmējdarbībā – labai biznesa idejai ir nepieciešama veiksme, taču bez mērķtiecības, plānošanas un ieguldītā darba neiztikt. Biznesa plāns ir veiksmīgas uzņēmējdarbības pamats un dzinējs, jo palīdz gan adekvāti izvērtēt biznesa perspektīvas, gan iegūt investoru atbalstu.

 • Auto diski – to iedalījums un jaunākās tehnoloģijas

  Foto: Shutterstock.com

  Ikvienam patīk skaisti auto diski un valda viedoklis, ka tie ir puse no automašīnas kopskata. Tomēr diski ir ne tikai estētiska, bet arī konstruktīva automašīnas daļa. Auto diski tieši ietekmē transportlīdzekļa dinamiku, stabilitāti un ekonomiskumu, tāpēc to izvēle nav mazsvarīga. Disku ražotāji nemitīgi uzlabo savu disku dizainu un ievieš jaunas tehnoloģijas to ražošanā, lai uzlabotu automašīnas veiktspēju un būtu soli priekšā saviem konkurentiem. Par to, kā diski atšķiras viens no otra, to atšķirībām un jaunumiem disku pasaulē, lasi šajā rakstā!

 • Dažas idejas, kā apsveikt Mātes dienā 

  Publicitātes foto

  Maija otrajā svētdienā atzīmējam Mātes dienu. Tā ir diena, kad tiek suminātas visas sievietes, kuras izpelnījušās šo cieņpilno un svarīgo dzīves dāvanu — būt par mātēm un godam izpildīt šo lomu. Tuvojoties šai dienai, domājam, kā iepriecināt un apsveikt savas mammas, vecmāmiņas un citas īpašas sievietes, kuras mūsu dzīvē pildījušas "mammas" lomu. Ar ieteikumiem, kā apsveikt Mātes dienā, dalās dāvanu serviss "Lieliska Dāvana", kas nodrošina vairākus simtus unikālu pakalpojumu dāvanu karšu veidā.

 • Gumijas paklājs – palīgs cīņā ar lipīgu grīdu aiz bāra letes

  Foto: Shutterstock.com

  Pie bāra letes izlīst ne mazums cukurotu sīrupu, gāzētas limonādes, liķieri un citi saldināti dzērieni. Kā no to radītiem lipīgajiem pleķiem pēc iespējas ātrāk atbrīvoties, lai neradītu diskomfortu nedz klientiem, nedz darbiniekiem? Vai risinājums varētu būt gumijas paklājs un specifiski tīrīšanas līdzekļi? Konsultē eksperti no "Berendsen".

 • Kā pārstrādāta dārza plēve var palīdzēt saglabāt tīru vidi?

  Foto: Shutterstock.com

  Ik sezonu Latvijas lauku sētās uzkrājas liels daudzums lauksaimniecības atkritumu – dažādi plastmasas izstrādājumi, kas atbilstoši neutilizēti vēl gadiem ilgi "dzīvo" atkritumu poligonos, piesārņojot apkārtējo vidi. Taču gan, piemēram, dārza plēve, gan citi materiāli ir labi piemēroti otrreizējai pārstrādei. Turpini lasīt un uzzini, kā atbildīga lauksaimniecības iepakojuma savākšana var palīdzēt videi!

 • 5 idejas, kā pavasara brīvdienās izklaidēt un nodarbināt skolēnus

  Publicitātes foto

  Par pavasara tuvošanos liecina tas, ka skolēniem ir klāt brīvdienas. Vecākiem šī nedēļa ir izaicinājumiem pilna, jo nākas padomāt, kur atvasi atstāt, kā izklaidēt un jēgpilni nodarbināt. Pusaudžu gadījumā jau ir vieglāk, jo viņi paši atradīs nodarbes, kā arī var palikt bez uzraudzības. Sarežģītāk ir tiem, kuriem mājās ir pirmo klašu skolēni – viņiem vajadzīga gan uzraudzība, gan dienas aktivitāšu plānošana. Tāpēc dāvanu serviss "Lieliska Dāvana" piedāvā dažas idejas, kā šonedēļ nodarbināt savu skolēnu.

 • Klusa, bet uzticama tehnika – veļas mašīna

  Foto: Pixabay.com

  Mūsdienās gana daudz mājas darbu mums palīdz paveikt dažādas ierīces, kuras saimniecības darbos ir ieguvušas tik lielu nozīmību, ka bez tām grūti būtu iztikt. Ne tāpēc, ka mēs būtu aizmirsuši, kā tas ir darīt lietas manuāli – pašiem, ar rokām –, bet gan tamdēļ, ka šādi izmantojot ierīces, ietaupām laiku, kas mums steidzīgajā ikdienā ir tik ļoti liela vērtība.