Vietējās ziņas

 • Kā izvēlēties drošas auto riepas ziemas sezonai?

  Domājot par ziemas riepu izvēli, svarīgi, lai tās būtu drošas – īpaši tādēļ, ka pārvietošanās pa sniegotiem un apledojušiem ceļiem reizēm mēdz būt īsts izaicinājums. Kādiem faktoriem pievērst uzmanību, izvēloties piemērotāko riepu komplektu? Par to turpinājumā.

 • Vai ātrie kredīti ir izdevīgi

  Vai iespējami izdevīgi ātrie kredīti Altero vai kādā citā kredītu salīdzināšanas vietnē? Jā, ja protam tos izmantot un izvēlēties atbilstoši iespējām. Patērētāju lielākā kļūda ir lielu aizdevumu noformēšana, neņemot vērā savas finanšu iespējas. Ātrie kredīti ir izdevīgi tikai tad, ja varam tos atdot noteiktajā termiņā.

 • Atgādinām, kas mainījies autoskolu darbībā kopš 2016. gada

  Lai gan jau pagājuši gandrīz divi gadi, kopš 2016. gada 1. novembrī stājās spēkā izmaiņas autoskolu darbībā un autovadītāju apmācībā, ne visi šīm izmaiņām pievērsa uzmanību, ja tajā laikā vadītāja apliecības iegūšana nebija aktuāla. Tāpēc vēlreiz aktualizēsim šo būtisko informāciju, atgādinot, ar ko tad jārēķinās, ja šobrīd plānojat apmeklēt autoskolu un iegūt autovadītāja apliecību.

 • "Piena loģistika" – drošs sadarbības partneris zemniekiem

  Baltijas valstu lielākie piena pārstrādes uzņēmumi piena ražošanas apjoma samazināšanās reģionā dēļ aizvien vairāk vēršas pie kooperatīviem, tostarp pie Vidzemes lielākā piena ražotāju kooperatīva "Piena loģistika", ar piedāvājumu ilgtermiņa sadarbībai. 

 • Algas kalkulators 2018 – noderīgs rīks ikvienam

  Vai tu vari bez iepriekšējas rēķināšanas pateikt, kāda ir tava bruto un neto alga, nomaksāto nodokļu apjoms un paredzēto atvieglojumu lielums? Ja vari, tad noteikti esi apveltīts ar lielisku atmiņu, savukārt, ja nevari, tad nesatraucies, jo šiem aprēķiniem ir domāts Algas kalkulators 2018. Pēc šī raksta izlasīšanas tu noteikti būsi atradis atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem par un ap šo tematu. 

 • 5 idejas, ko iesākt, ja salūzusi automašīna!

  Foto: Shutterstock.com

  Kustību un pārvietošanās brīvība, sava laika plānošana, iespēja doties it visur, kur tik sirds kāro – sava automašīna sniedz nepārspējamu brīvības sajūtu. Bet ko darīt, ja auto ir sabojājies? Kur steidzami ņemt līdzekļus neplānotam remontam? Vienkāršākais variants – aizdevums auto remontam, bet tiem, kam nepatīk vienkārši risinājumi, piedāvājam piecas citas idejas!

 • Seko līdzi aktuālajiem sporta notikumiem sporta bārā Optibet!

  Šobrīd aktuālākais jautājums, ko viens otram uzdod futbola fani, ir: "Kur plāno skatīties nākamo futbola spēli?" Vienalga  kāds būtu aktuālākais sporta notikums, nav labākas vietas, kur vērot tiešraides kā sporta bārā Optibet, ja nu vienīgi ir biļetes un iespēja vērot Pasaules vai kāda cita līmeņa čempionātu klātienē. Piemēram, sekojot līdzi FIFA spēlēm no 14. jūnija līdz 15. jūlijam, sporta bārs bija pārvērties par futbola pasauli, piedāvājot, iespējams, labāku futbola vērošanas pieredzi kā čempionātā uz vietas. 

 • Ko darīt, saskaroties ar tuvinieka zaudējumu? Kā rīkoties soli pa solim un ko nedarīt apjukuma un stresa situācijā

  Tuvinieka nāve ir katra cilvēka individuāla dzīves pieredze, ar to nākas saskarties ikvienam. Nāve nav kaut kas ārkārtējs, ja runa ir par vecu cilvēku, un jebkurā gadījumā, saskaroties ar šo notikumu, civilizētā sabiedrībā būtu jāzina – kā rīkoties, kādi ir pirmie soļi vai ko nedarīt neapdomīgi, steigā vai emociju iespaidā.

 • Daži padomi vecākiem par rotaļlietu iegādi

  Mājā, kurā ir bērni, ir arī rotaļlietas. Tās ir daļa no viņu dzīves, augšanas un attīstības procesa. Cik daudz un kādas rotaļlietas nonāk mājā, tas jau ir vecāku lēmums un izvēle. Tāpat kā jebkuras patērētāju izvēles arī rotaļlietu izvēli ietekmē dažādi faktori: rotaļlietas cena, funkcijas, reklāma, bērna intereses, arī sabiedrības spiediens, tāpat ietekmē arī vecāku dzīvesstils un vērtības, ko viņi izvēlas savā ģimenē par noteicošajām. 

 • Seko līdzi sporta notikumiem lieliskā atmosfērā kopā ar draugiem!

  Publicitātes foto

  Ja esi noguris no ikdienas rutīnas, ja vēlies iegūt jaunus domubiedrus, labi pavadīt laiku un būt daļa no pasaules notikumiem sportā, tad apmeklē sporta bāru Optibet – un visas tavas vēlmes tiks apmierinātas. Jau no agra rīta līdz pat vēlam vakaram esam atvērti, lai tu klātienē varētu vērot visas svarīgākās sporta spēles. Paralēli tam – noteikti jānobauda lieliskais brokastu vai pusdienu, vai vakariņu piedāvājuma klāsts, veldzējot slāpes ar brīnišķīgi gardiem dzērieniem.