Vietējās ziņas

 • Kā izvēlēties piemērotāko sporta somu?

  Ērta sporta soma ir nepieciešama gan profesionāliem sportistiem, gan aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Sporta soma ir viens no svarīgākajiem pirkumiem, uzsākot sportot. Iepērcies gudri, pievērs uzmanību kvalitātei. Izvēlies kvalitatīvas sporta preces šeit un uzlabo savu veselību!

 • Kas jāņem vērā, izvēloties bērnam rotaļlietas

  Rotaļlietu iegāde mūsdienās var šķist vieglāka par vieglu, jo ir taču tik liela izvēle, tomēr vecākiem ir jāņem vērā daudzi faktori, lai izvēlētos savam bērnam drošu, noderīgu un jēgpilnu rotaļlietu klāstu. Lūk, būtiskākie faktori, kas jāizvērtē, pirms likt mantiņu savā iepirkumu grozā.

 • Kā sagatavoties magnētiskajai rezonansei un kādus ieguvumus sniegs izmeklējums

  Magnētiskā rezonanse (MR) ir mūsdienu medicīnā viens no efektīvākajiem vizuālās diagnostikas izmeklējumiem, ko ārsti saviem pacientiem nozīmē gan sarežģītu diagnožu, gan neskaidru simptomu gadījumos, kad citas izmeklējumu metodes nesniedz viennozīmīgu atbildi.

 • Uzzini vairāk par krāsainajām kontaktlēcām

  Par kontaktlēcām un to, kāpēc tās nēsā, būs dzirdējuši gandrīz visi, bet daudz mazāk cilvēku zina, ka pieejamas arī krāsainās kontaktlēcas. Ja arī ir par tām dzirdējuši, tad īpaši sīkāk arī nav iedziļinājušies to specifikā. Tāpēc esam apkopojuši informāciju par to, kas īsti ir krāsainās kontaktlēcas un kādam nolūkam tās parasti izmanto. 

 • Kāds ir minimālais protektora dziļums vasaras riepām?

  Vasaras riepas protektora dziļumsVieglo auto minimālais protektora dziļums ir 1,6 mm, tomēr jāņem vērā, ka nodilušas auto riepas, strauji bremzējot uz mitra ceļa, slīd. Jaunas vasaras riepas protektora dziļums parasti ir ap 7–8 mm.

 • Kāpēc teritoriju vārtus ieteicams aprīkot ar automātiku

  Privātīpašuma norobežošana ar žogu un vārtiem ir loģisks solis gan drošības, gan praktisku un estētisku apsvērumu dēļ. Izvēloties, kādus vārtus ierīkot, aktuāls ir arī jautājums par to, vai ir nepieciešama vārtu automātika. Tās, protams, ir papildu izmaksas, tomēr ir vairāki būtiski argumenti, kas apliecina, ka šīs vienreizējās izmaksas sevi attaisnos, jo ieguvumi no vārtiem ar automātiku ir būtiski, it īpaši lielākos un industrializētos objektos. 

 • Sporta bārs – kādēļ tajā vērts skatīties spēles kopā ar draugiem?

  Neatkarīgi no tā, vai atbalsti kādu vietējo komandu, vai arī fano par spēlētājiem citā pasaules malā, skaidrs ir viens – nav viegli atrast labāko vietu, kur skatīties dažādas sporta sacensību pārraides ne tikai vienatnē, bet kopā ar saviem draugiem, kolēģiem un citiem līdzjutējiem. Ja vēlies izbaudīt patiesu azartu, komfortu un līdzi jušanas prieku, Tev jādodas uz Optibet sporta bāru. Kādēļ vērts to apmeklēt? Lasi turpinājumā.

 • Meža pārdošana – nopietns solis, kas jāveic atbildīgi

  Šķiet, jau kopš pašiem pirmssākumiem latvietim ir īpaša saikne ar mežu – tas mums palīdzējis uzcelt māju, devis materiālu kā šūpulim, tā zārkam, cienājis mūs ar sēnēm un ogām un nemiera laikos sniedzis patvērumu tiem, kuri kara šausmās iesaistīties nevēlējās. Ne velti tautasdziesmas par mežu ir mērāmas simtos, arī latviešu dzejnieki mežu un ar to saistītos dabas tēlus izmanto gan kā metaforas jūtu pasaulei, gan vienkārši jūsmo par meža burvību. Un tagad mums ir pat pašiem savs spraiga sižeta seriāls ar mežu nosaukumā – "Sarkanais mežs". Tas viss, protams, ir skaisti un romantiski, kamēr vien pats neesi mežu īpašnieks, kuram jādomā par visām praktiskajām meža uzturēšanas lietām...

 • Dāvanas, kas maksās līdz 20 eiro

  Kādu dāvanu izvēlēties, ja pieejamais budžets apdāvināšanai ir līdz 20 eiro? Esam apkopojuši vairākas noderīgas dāvanu idejas, kas iekļausies šajā summā. Lai ieteikumi būtu noderīgāki, izvēlējāmies dāvanas no dažādiem segmentiem, lai izdotos atrast kaut ko piemērotu ikvienam gaviļniekam.

 • Vai ātrais kredīts ir pareiza izvēle?

  Pēdējos nu pat jau desmit gadus ātrais kredīts Latvijā ir viens no populārākajiem pakalpojumiem. Un likumsakarīgi – ja ir pieprasījums, veidojas arī piedāvājums. Par plašo piedāvājumu klāstu vari pārliecināties kredītu salīdzināšanas platformā www.credithouse.lv.