Vietējās ziņas

 • Kur vislabāk meklēt jaunas riepas?

  Mūsdienās, kad praktiski visu iespējams pasūtīt internetā, rodas liels kārdinājums arī auto riepas iegādāties tieši šādā veidā, taču te nu gribas jūs apturēt – tieši tāpat kā ar tiešsaitē pasūtītu apģērbu, arī ar riepām var sanākt dažādi pārpratumi, tāpēc labāk gan kleitu, gan riepas "klātienē". Vēl jo vairāk – jaunas riepas Rīgā piedāvā vairāk nekā 100 uzņēmumu, tāpēc jūs noteikti atradīsiet vajadzīgo, turklāt šajā gadījumā riepu tirgotāju savstarpējā konkurence strādā jūsu labā – pirmkārt, plaša izvēle vienas pilsētas ietvaros ir garantēta, un, otrkārt, var paspīdēt dažādi īpašie piedāvājumi un atlaides, lai piesaistītu jūsu uzmanību. 

 • Ultrasonogrāfija – kādos gadījumos to veikt un kā tai sagatavoties

  Ultrasonogrāfija ir vizuālās diagnostikas izmeklējums, ko medicīnā izmanto ļoti plaši un efektīvi. Šajā laikā ir ievērojami attīstījušās gan tehnoloģijas, ko izmanto šī izmeklējuma veikšanai, gan pieaugusi speciālistu kompetence, ļaujot arvien precīzāk izmantot šo izmeklējumu ārstniecības procesā.

 • Jelgava – sludinājumi un reklāma pilsētā, kas atrodas Latvijas pašā vidū

  Teiksmām un dziesmām apvītā zeme ar vēsturisko nosaukumu Mītava. Šis vārds latviešu valodā apzīmē maiņas vietu, bet jau no 17. gadsimta esam pieraduši šo vietu saukt par Jelgavu. Tomēr arī šim vārdam ir sava vēsture. Daudzi valodnieki uzskata, ka šis vārds cēlies no lībiešu valodas, kurā tas apzīmē vārdu "pilsēta". Tā nu šī vieta veidojusies jau 13. gadsimtā ap krustnešu būvēto Mītavas pili. Tā ir bijusi Kurzemes un Zemgales hercogu galvenā rezidences vieta. Šī pilsēta saistīta arī ar izglītības pirmsākumiem un citiem vēsturiski svarīgiem notikumiem, kas ļāvis tai attīstīties kā vienai no republikas mēroga pilsētām. 

 • Optibet sporta bārs – vieta, kur just līdzi savām iecienītākajām komandām

  Mēs dzīvojam laikmetā, kad cilvēki savas dienas pavada, cenšoties vienlaikus paveikt daudz dažādu uzdevumu. Tādēļ nav pārsteigums, ka agrāk vai vēlāk daudzi no mums nogurst, ieslīgst rutīnā vai vienkārši zaudē enerģiju, aizmirstot par to, ka ikdienā ir nepieciešams rast līdzsvaru starp darbu un atpūtu. 

 • Kādus angārus izvēlēties lauksaimniecības tehnikas uzglabāšanai?

  Daudzas saimniecības un uzņēmumi mūsdienās iegulda apjomīgus līdzekļus lauksaimniecības tehnikas iegādei. Lai tā atbilstoši pildītu savas funkcijas un kalpotu pietiekami ilgi, jārūpējas par tehnikas apkopi un atbilstošu uzglabāšanu. Viens no ērtākajiem un ekonomiski izdevīgākajiem risinājumiem traktoru un cita veida tehnikas novietošanai ir angārs. 

 • Mēbeles ikvienai istabai ID mēbeles veikalā

  Foto: idmebeles.lv

  Lai dzīvoklī vai mājā būtu patīkami atrasties, jāparūpējas par gaumīgu telpu dizainu. Neatkarīgi no tā, kādu stilu esat izvēlējis savam mājoklim, tam ir nepieciešamas komfortablas un izturīgas mēbeles. Lai nebūtu jāmeklē kompromiss starp mēbeļu cenu, kvalitāti un ārējo izskatu, pievērsiet uzmanību ID mēbeles veikala piedāvājumam.

 • Pārkrāsots auto – jauns sākums vai slēpta pagātne?

  Foto: Shutterstock.com

  Krāsojums ir viens no galvenajiem kritērijiem, kas rada pirmo iespaidu par automašīnu, kā arī tās kopskatu. Jaunu spēkratu krāsa ir nevainojama, turpretī lietoti auto ar garantiju būs vismaz ar kādu švīku virsbūvē vai pabalējušu krāsas slāni. Vienā gadījumā tas ir gluži dabisks nolietojums, citā var norādīt uz iepriekš veiktiem, mazāka vai lielāka negadījuma seku likvidēšanas darbiem. Šajā rakstā pastāstīsim par auto krāsošanas specifiku, veidiem, kā noteikt, vai auto ir ar oriģinālo krāsojumu, un kādos gadījumos pārkrāsots auto var sagādāt pamatīgas galvassāpes.

 • Saderināšanās – kā sievietes vēlas, lai viņas bildinātu?

  Foto: LIGAVAM/NADIA FRY EVENTS

  Ir pienācis satraucošais mirklis, kad gatavojies bildināt savu mīļoto meiteni? Noteikti iepazīsties ar šo LĪGAVĀM.lv padomu rakstu, lai saderināšanās kļūtu par vienu no laimīgākajiem brīžiem tavas draudzenes dzīvē!

 • Kā izvēlēties drošas auto riepas ziemas sezonai?

  Domājot par ziemas riepu izvēli, svarīgi, lai tās būtu drošas – īpaši tādēļ, ka pārvietošanās pa sniegotiem un apledojušiem ceļiem reizēm mēdz būt īsts izaicinājums. Kādiem faktoriem pievērst uzmanību, izvēloties piemērotāko riepu komplektu? Par to turpinājumā.

 • Vai ātrie kredīti ir izdevīgi

  Vai iespējami izdevīgi ātrie kredīti Altero vai kādā citā kredītu salīdzināšanas vietnē? Jā, ja protam tos izmantot un izvēlēties atbilstoši iespējām. Patērētāju lielākā kļūda ir lielu aizdevumu noformēšana, neņemot vērā savas finanšu iespējas. Ātrie kredīti ir izdevīgi tikai tad, ja varam tos atdot noteiktajā termiņā.