VIASMS – parocīgs finanšu atbalsts ikdienā un īpašās situācijās

Foto: Pixabay.com
Foto: Pixabay.com

Kurš gan nav vismaz reizi mūžā vēlējies, lai bankas kontā būtu mazliet vairāk naudas? Papildu finanšu līdzekļi var būt vajadzīgi visdažādākajās situācijās, un ne vienmēr apstākļi ļauj gaidīt līdz algas dienai. Viens no iespējamiem risinājumiem ir aizņemšanās, kas mūsdienās pieejama ne tikai bankās, bet arī pie nebanku aizdevējiem. Latvijā viens no līderiem privātpersonu kreditēšanā ir VIASMS. Plašu popularitāti šis kredītdevējs ir ieguvis, pateicoties draudzīgiem kredītu nosacījumiem un dažādām aizņemšanās iespējām. Uzzini, kādus finanšu pakalpojumus piedāvā VIASMS, un kas nepieciešams, lai pieteiktu īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevumu tiešsaistē!

VIASMS kredīti steidzamiem un ieplānotiem tēriņiem
Finanšu jautājumi prasa delikātu un saprotošu pieeju, tāpēc VIASMS nodrošina saviem klientiem daudzveidīgas aizņemšanās iespējas. Katra situācija ir individuāla, un tas, kāds kredīta veids ir piemērots konkrētam cilvēkam, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem: naudas izmantošanas mērķa, aizņēmēja maksātspējas, esošām kredītsaistībām u.c. Izmantojot VIASMS pakalpojumus, varēsi viegli atrast īsto aizdevumu, jo VIASMS piedāvājumā ir nevis viens, bet veseli trīs kredītu varianti. Iepazīsties ar tiem tuvāk!

Kredīts līdz algas dienai: neatliekama finanšu palīdzība
Centrālo vietu VIASMS piedāvājumā aizņem viens no pieprasītākajiem interneta aizdevumu veidiem – ātrais kredīts. Speciāli izstrādāts kā īstermiņa aizdevums līdz algas dienai, ātrais kredīts sniedz iespēju mazāk nekā pusstundas laikā iegūt savā rīcībā nepieciešamo summu. VIASMS klienti var aizņemties gan nelieliem tēriņiem, gan nopietnākiem mērķiem:
• pirmā aizdevuma summa ir līdz 350 eiro;
• otrā aizdevuma maksimālais kredītlimits ir 700 eiro.
 
Ātrais kredīts pieejams uz laiku no 7 līdz 30 dienām. VIASMS ir sagatavojis īpašos piedāvājumus gan jaunajiem, gan pastāvīgajiem klientiem. Aizņemoties pirmo reizi, saņemsi 100% atlaidi komisijas maksai, bet, izmantojot VIASMS pakalpojumus atkārtoti, varēsi pieteikties kredītam arī ar SMS starpniecību. Pastāvīgie klienti ar atbilstošu maksātspēju saņem pieeju lielākam kredītlimitam – līdz pat 700 eiro. Bet tiem aizņēmējiem, kam nepieciešama vēl lielāka summa, VIASMS piedāvā patēriņa kredītu. Noskaidro tālāk, kādi ir tā izmantošanas nosacījumi!
 
Naudas kredīts: finanšu atbalsts lieliem plāniem
Ja Tava prioritāte ir pakāpeniska kredīta atmaksa, vai, ja nepieciešama nopietna summa, pievērs uzmanību VIASMS naudas kredītam:
• kredīta summa ir no 300 līdz 1500 eiro;
• atmaksas termiņš ir no 3 līdz 12 mēnešiem.
 
VIASMS ilgtermiņa kredītam ir fiksēta procentu likme – 7,5% mēnesī. Pateicoties tam, ka kopējo aizdevuma summu var zibenīgi aprēķināt vēl pirms pieteikšanās, viegli varēsi noteikt, vai ikmēneša maksājumi ir samērojami ar Tavu ienākumu līmeni.
 
Ja vēlies izmantot aizdevuma līdzekļus sen ieplānotiem pirkumiem vai gribi nodrošināt sev papildu finanšu atbalstu ikdienā, iepazīsties ar vēl vienu VIASMS produktu – maksājumu karti ar kredītlimitu!
 
Kredītkarte: papildu iespējas patīkamākai ikdienai
SAVA.card kredītkarte ir jaunākais VIASMS piedāvājums. Salīdzinājumā ar īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumiem, SAVA.card ir elastīgāki izmantošanas nosacījumi:
• Tu vari norēķināties ar karti sava kredītlimita ietvaros, maksājot procentus tikai par iztērētajām summām;
• atmaksājot iztērēto, kredītkarti var izmantot atkal, viena kredītlīguma ietvaros;
• Tu vari veikt minimālās ikmēneša iemaksas vai atmaksāt iztērēto summu ātrāk, tādējādi ietaupot uz procentiem.

VIASMS kredītkarte ir izmantojama ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs – ar to var norēķināties jebkur, kur pieņem Master Card kartes, kā arī interneta veikalos. SAVA.card kartei ir lietotājam draudzīgi izmantošanas nosacījumi:
• karte tiek sagatavota un piegādāta bez maksas;
• darījumiem tiešsaistē un EUR valūtā netiek piemērotas komisijas maksas;
• minimālais ikmēneša maksājums ir 4% no iztērētās summas;
• ikmēneša kartes apkalpošanas maksa ir tikai 1,40 eiro – mazāk nekā daudzās bankās.
 
VIASMS kredīti var būt parocīgi dažādās situācijās – ja vien Tev ir atbilstoša maksātspēja, kredīts vai kredītkarte var ātri atrisināt ikdienas sarežģījumus un uzlabot dzīves līmeni. Kredītu izmantošanas nosacījumi atšķiras, bet visiem VIASMS pakalpojumiem ir kaut kas kopīgs – uzzini par to vairāk raksta turpinājumā!
Ērta & ātra pieteikšanās ikvienam kredīta veidam
VIASMS strādā interneta kredītu nozarē, tāpēc visiem aizdevumiem iespējams pieteikties tiešsaistē. Protams, katram kredīta paveidam ir savas nianses, taču kopumā pieteikšanās kārtība ir standartizēta un vienkārša. Lūk, kas Tev jāizdara, lai kļūtu par VIASMS klientu:
• reģistrējies aizdevēja mājaslapā, aizpildot lietotāja anketu;
• pabeidz reģistrāciju, ierakstot īpašā ailītē aktivizācijas kodu, ko saņemsi ar īsziņu;
• pārskaiti simbolisko reģistrācijas maksu 0,01 eiro apmērā uz VIASMS bankas kontu.

Swedbank, Citadele, Nordea, DNB un Norvik banku klientiem VIASMS aizdevumi ir pieejami jau reģistrācijas dienā. Citu banku lietotāji saņem piekļuvi VIASMS pakalpojumiem nākamajā dienā, pēc tam, kad aizdevējs būs saņēmis reģistrācijas maksu.
 
Reģistrētie lietotāji var pieteikties ikvienam kredīta veidam. Kā tas notiek?
Lai pieteiktos īstermiņa un ilgtermiņa kredītam, rīkojies šādi:
• aizpildi kredīta pieteikumu VIASMS mājaslapā un norādi vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu;
• sagaidi īsziņu ar aizdevēja lēmumu;
• pozitīva lēmuma gadījumā saņem naudu savā kontā 15 minūšu laikā.
 
Atsevišķos gadījumos VIASMS pārstāvis var sazināties ar potenciālu aizņēmēju, lai precizētu dažas detaļas. Ja prasītā kredīta summa pārsniedz 425 eiro, aizdevējam ir tiesības pieprasīt bankas konta izrakstu vai izziņu no darba vietas, tāpēc šajā gadījuma kredīta noformēšana aizņem drusku vairāk laika.
 
Kredītkarte online
Arī tad, ja Tava izvēle ir VIASMS kredītkarte SAVA.card, pieteikšanās aizdevumam notiek tiešsaistē. Vienkārši ielogojies SAVA.card mājaslapā, izmantojot VIASMS lietotājvārdu un paroli, atzīmē vēlamo kredītlimitu un nosūti pieteikumu. Ja pieteiktais kredītlimits būs atbilstošs Tavai maksātspējai, saņemsi apstiprinošu īsziņu, un divu dienu laikā DPD kurjers piegādās kredītkarti uz norādīto adresi.
 
Lai ikviens VIASMS aizdevums sagādātu tikai pozitīvu pieredzi, ikvienam potenciālam klientam objektīvi jāizvērtē gan sava maksātspēja, gan kredīta nepieciešamība. Uzzini raksta noslēgumā, kā izvairīties no sarežģījumiem, piesakot kredītu!
 
Ideāla VIASMS klienta portrets
VIASMS pakalpojumi ir pieejami Latvijas rezidentiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Vēl viens obligāts nosacījums ir regulāri un pietiekami lieli ienākumi, kas ļauj segt parādsaistības noteiktajā termiņā. Par stabilu ienākumu avotu tiek uzskatīta darba alga, lai gan atsevišķos gadījumos kredīts var tikt piešķirts arī pensionāram ar atbilstošu maksātspēju vai cilvēkam, kurš gūst pasīvos ienākumus.
 
Lai izvairītos no pārpratumiem un netērētu savu laiku veltīgi, pirms pieteikšanās izvērtē savu situāciju un noskaidro, vai:
• kredītsaistības neradīs riskus Tavam budžetam? Kredītu speciālisti uzskata, ka ikmēneša kredīta maksājums nedrīkst pārsniegt 20% - 30% no ienākumu līmeņa;
• kredīta vai kredītlimita nauda tiks tērēta apdomātiem un svarīgiem pirkumiem, nevis mirkļa iegribām?

Aizņemoties atbildīgi, Tu samazināsi kredīta riskus un saglabāsi pozitīvu kredītvēstures statusu, tāpēc nesteidzies nosūtīt kredītpieteikumu – labāk apdomā, kā efektīvāk organizēt kredīta atmaksu!
 
Ja Tev ir atbilstoša maksātspēja un atbildīga attieksme pret finansēm, VIASMS īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumi var būt noderīgi dažādās situācijās. Ienāc aizdevēja mājaslapā un iepazīsti interneta kredītu nozari tuvāk!