TOP risinājumi maziem un vidējiem uzņēmumiem

Šajā nedēļā notiek biznesa konsultantu tikšanās ar Jelgavas uzņēmumiem. Jums ir iespēja satikties ar diviem biznesa konsultantiem – Indri (tālr.nr. 26404543) un  Martu (tālr.nr. 22007654) , lai vienotos par piemērotu risinājumu Jūsu uzņēmumam.

Nedēļas TOP risinājums

Lielais vai SOS baneris uz gadu +  informācija portālā pilseta24.lv, pirmā vieta reitinga frāzē vienā portālā, reklāma uz Jelgavas grāmatas vāka. Par sadarbības cenu uzzināsiet pie biznesa konsultantiem.

Pirmajiem 10 zvanītājiem no TOP risinājuma cenas atlaide 20%!

Mazam vai vidējam uzņēmumam konkurētspēja interneta vidē – un ne tikai – ir tikpat būtiska, cik lielam uzņēmumam. Tiesa, tam bieži vien šķietami nav laika, resursu vai līdzekļu. Tomēr risinājums ir – neieguldot tajā daudz laika, neizmantojot uzņēmuma kapacitāti un iztiekot ar nelieliem līdzekļiem. Mārketinga koncepti nelieliem uzņēmumiem ir kompānijas Latvijas Tālrunis galvenie virzieni – 31 reģionālais novadu portāls pilseta24.lv (jelgava24.lv), SEO, web lapu izveide, AdWords kampaņas, sociālie tīkli, Google produkti, novadu un pašvaldību grāmata "Zaļās Lapas" un citi mediji. Mūsu uzdevums ir būt par labāko sadarbības partneri maziem un vidējiem uzņēmumiem!