Sporta bārs – kādēļ tajā vērts skatīties spēles kopā ar draugiem?

Neatkarīgi no tā, vai atbalsti kādu vietējo komandu, vai arī fano par spēlētājiem citā pasaules malā, skaidrs ir viens – nav viegli atrast labāko vietu, kur skatīties dažādas sporta sacensību pārraides ne tikai vienatnē, bet kopā ar saviem draugiem, kolēģiem un citiem līdzjutējiem. Ja vēlies izbaudīt patiesu azartu, komfortu un līdzi jušanas prieku, Tev jādodas uz Optibet sporta bāru. Kādēļ vērts to apmeklēt? Lasi turpinājumā.

Nav nepieciešams kašķēties par iecienītāko pārraižu skatīšanos
Cilvēkiem ir atšķirīgas gaumes, un tas nav noslēpums. Esam iecienījuši atšķirīgus ēdienus, dzērienus, kā arī sporta veidus un pat komandas. Skatoties spēles mājās, pie viena televizora, ātri vien gadās sakašķēties, jo vienā kompānijā var būt cilvēki ar dažādām interesēm. Dodoties uz sporta bāru, par to nav jāuztraucas, jo pieejami vairāki ekrāni, uz kuriem tiek translētas vairākas spēles, dažādi sporta veidi un pārraides, lai uzzinātu aktualitātes sportā. 

Var ne tikai baudīt dzērienus, bet arī garšīgi paēst
Dodoties izklaidēties ārpus mājas kopā ar draugiem vai kolēģiem, mēs plānojam pavadīt laiku ar viņiem vairākas stundas, un tas nozīmē, ka nereti rodas vēlme doties uz vietu, kur var baudīt dažādus dzērienus un arī ko apēst. Optibet sporta bārs saviem apmeklētājiem piedāvā to visu, un vēl vairāk. Plašajā piedāvājumā atradīsiet gan siltos, gan aukstos dzērienus savukārt tie, kas būs izsalkuši, varēs pasūtīt dažādus garšīgus ēdienus, sākot ar salātiem, beidzot ar otrajiem ēdieniem un pat desertiem, kurus pagatavojuši prasmīgie Optibet sporta bāra pavāri. Turklāt šeit vari iegriezties ne tikai tad, kad vēlies atpūsties, bet arī, kad dodies pusdienās, jo, piemēram, sporta bārā Rīgā, K.Barona ielā 108, katru darba dienu no pulksten 12.00 līdz 16.00 spēkā ir pusdienu piedāvājums. 

Izbaudi azartisku atmosfēru, neejot uz arēnu
Daži mēdz teikt, ka nav labākas vietas, kur izbaudīt sporta fanu atmosfēru, par arēnu. Taču, lai arī mēs nestrīdamies, ka šī ir lieliska pieredze, reizēm der izmēģināt arī citus variantus, kas var ne tikai paplašināt mūsu redzesloku, bet arī ietaupīt līdzekļus par dārgām biļetēm uz spēlēm, kur, iespējams, pat nevarēsim redzēt neko tuvumā. 
 
Savukārt, dodoties uz sporta bāru, savas iecienītās komandas spēli varēsi vērot lieliskā vidē, patīkamā atmosfērā, turklāt visu bez problēmām varēsi redzēt un dzirdēt. Noteikti neaizmirsti paņemt līdzi draugus, lai skatīšanās būtu vēl interesantāka! 

Ja vēlies apmeklēt kādu no Optibet sporta bāriem, ņem vērā, ka tie atrodas Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā. Lai izklaide būtu vēl patīkamāka, iesakām galdiņus rezervēt savlaicīgi. Plašāka informācija par rezervāciju, adresēm un piedāvājumiem – Optibet sporta bāra mājaslapā.