Saudzīgi un efektīvi balināti zobi

Zobu balināšana mūsdienās ieņem nozīmīgu lomu zobārstniecību darbā, jo arvien vairāk pacientu vēlas uzlabot savu smaida estētiku un atbrīvoties no dzeltenīgiem vai pelēcīgiem zobiem, kas traucē būt par sevi pārliecinātiem. Modernās tehnoloģijas un to sniegtās iespējas ļauj panākt, ka zobi tiek balināti īpaši saudzīgi, saglabājot augstu gala rezultāta efektivitāti. Viena no jaunākajām metodēm šajā jomā ir balināšana ar Philips Zoom! sistēmu jeb UV staru lampu.

Kas ir Zoom! balināšanas sistēma?
Droši, saudzīgi un efektīvi balināti zobi – to iespējams panākt, izmantojot inovatīvo Philips Zoom! sistēmu. Philips Zoom! balināšanas sistēma ir viena no jaunākajām un progresīvākajām metodēm zobu balināšanā. To darbā ar pacientiem izmanto “Dr. Apines zobārstniecības klīnika” Rīgā, nodrošinot saudzīgu procedūru un ilgi paliekošu balināšanas efektu. Tā šobrīd ir viena no modernākajām un saudzīgākajām metodēm, ar kuru strādā zobārsti, lai piedāvātu pacientiem ne tikai augstāko procedūras efektivitāti, bet arī mazāko ietekmi uz zobu veselību gan balināšanas brīdī, gan ilgtermiņā.

Kādas ir Zoom! balināšanas priekšrocības?

 • Zobiem saudzīga balināšana
  Procedūrā tiek pielietota uzlabota UV gaismas lampa, kas aktivizē balinošo gelu. Šādas balināšanas laikā zobi netiek pakļauti karstuma ietekmei, kas varētu bojāt zobu struktūru, jo UV lampa neuzsilda zobus balināšanas laikā. Šis ir balināšanas veids ar vismazāko iespējamo apdegumu risku.
 • Balinošais gels stiprina zobus un mazina jutību
  Balinošajam gelam, kas tiek izmantots, ir neitrāls pH līmenis un tas satur kalciju, kas ir zoba emaljas mikroelements. Kalcija joni palīdz stiprināt zobu, mazina zobu jutību, veido aizsargkārtu, kas ne tikai aizpilda virsmas mikrodefektus, bet padara zobu virsmu gludāku un spīdīgāku.
 • Rezultāts redzams jau pēc 2 stundām
  Iegūt par vairākiem toņiem baltākus zobus ar šo metodi var jau pāris stundu laikā. Gels tiek aktivizēts ar speciāliem gaismas stariem, paātrinot tā iedarbību. Zoom! balināšana ilgst līdz 2 stundām un norit 3–4 reizes pa 15 minūtēm.
 • Efekts saglabājas ilgstoši
  Protams, rezultāts un tā noturība atkarīga no individuāliem faktoriem un dzīvesveida ieradumiem, bet iegūtais baltais tonis var saglabāties pat divus gadus, ja veic profilaktiskus pasākumus.

Kas jāņem vērā pirms zobu balināšanas
Kurš gan negribētu, veroties spogulī, redzēt žilbinoši baltus zobus kā kinozvaigznei. Tomēr balināšana ir procedūra, kas prasa gan piesardzību, gan dažu būtisku nosacījumu ievērošanu, lai rezultāts būtu tāds, kādu vēlaties, kā arī netiktu nodarīts kaitējums zobiem.

 • Zobus nedrīkst balināt, ja esi jaunāks par 18 gadiem.
 • Zobu balināšana nav piemērota grūtniecēm un barojošām māmiņām.
 • Nevar balināt neveselus un ļoti jutīgus zobus.
 • Pirms balināšanas jāveic zobu higiēna.
 • Pirms balināšanas zobi jāsalabo.
 • Pēc procedūras jāievēro saudzīgs režīms.

Uzziniet  vairāk, kā tiek balināti zobi ar Philips Zoom! sistēmu un piesakiet konsultāciju pie speciālista vietnē apinesklinika.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu