Satiksmes ministrs apsekos būvdarbus un atklās ceļa posmu pie Līvbērzes

Rīga, 6.sept., LETA. Piektdien, 7.septembrī, satiksmes ministrs Uldis Augulis, kopā ar VAS "Latvijas Valsts ceļi" pārstāvjiem iepazīsies ar būvdarbu gaitu uz autoceļa Jelgava (Tušķi)-Tukums, kā arī kopā ar Jelgavas novada un Līvbērzes pagasta pašvaldību vadītājiem atklās to ceļa posmu, kur darbi jau ir pabeigti, aģentūru LETA informēja Satiksmes ministrijā (SM).

Pabeigti remontdarbi ir uz autoceļa Jelgava (Tušķi)-Tukums posmā no tilta pār Auci līdz krustojumam ar Liepājas šoseju. Darbi tika sākti šogad maijā un pabeigti augustā. Ceļa posmam veikta seguma atjaunošana - tika labots ceļa profils un veikta virsmas apstrāde, atjaunotas un iztīrītas caurtekas, uzstādītas jaunas barjeras pie tilta pār Vecbērzi, atjaunotas 24 autobusu pieturvietas.

Būvdarbus veica ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" par līgumcenu 1,9 miljoni eiro, ko finansēja no valsts budžeta.

Patlaban būvdarbi vēl turpinās šī paša autoceļa posmā no Jelgavas līdz tiltam pār Auci. Vairāk nekā pusei posma ceļš tiek pārbūvēts līdz pamatiem. Pārbūvē tiltu pār Auci, bet krustojumā ar autoceļu Jelgava-Dobele-Annenieki pie Jelgavas izbūvē rotācijas apli. Posmā tiks ieklātas trīs kārtas asfalta.

Arī šos būvdarbus veic "Igate" par līgumcenu 4,8 miljoni eiro, ko 85% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Būvdarbus plānots pabeigt līdz šā gada beigām.