Saposties vasarai palīdzēs estētiskās un lāzerdermatoloģijas klīnika "Era Esthetic"

Gada vēsajā un tumšajā periodā vairāk laika pavadām telpās, mazāk saņemam saules starus, kā arī pamatīgi tiek patērētas organisma vitamīnu rezerves, tāpēc nav nekas neparasts, ka, tuvojoties pavasarim un vasarai, spogulī redzam ne to, ko gribētu. Sejas un ķermeņa āda var būt pelēcīga, nogurusi, var parādīties jaunas novecošanās pazīmes. Šajā brīdī ir svarīgi nekrist panikā, bet gan zināt, kur doties pēc palīdzības.

Estētiskās un lāzerdermatoloģijas klīnika "Era Esthetic" ir vieta, kur profesionāli dermatoloģijas speciālisti parūpēsies par sejas un ķermeņa ādu, ar īpaši efektīvām procedūrām atjaunojot un sapošot to vasarai.

Vasaras aktualitāte – gluda āda bez matiņiem
Domājot par vasaru, pludmali un atkailinātākiem tērpiem, sievietes apzinās, cik daudz pūļu vajadzēs ieguldīt, lai vienmēr saglabātu gludu ādu zonās, kur daba paredzējusi veidoties apmatojumam. Klīnika "Era Esthetic" šajā ziņā jums var palīdzēt un atbrīvot no raizēm par nevēlamo apmatojumu. Klīnikā iespējams veikt lāzerepilāciju ar jaunākās paaudzes aleksandrīta lāzeru GentleLase Pro, kas sniedz lielisku efektu. Veicot pilnu lāzerepilācijas kursu, apmatojums neataugs ilgu laiku, būs nepieciešamas vien profilaktiskās procedūras apmēram 1–2 reizes gadā.

Ādas veidojumu un defektu likvidēšana ar lāzeru
Ja vasaras lieliskajam iznācienam traucē kādi ādas veidojumi, pigmentācijas plankumi, kārpas, dzimumzīmes, strijas vai kādas citas problēmas, arī šajā ziņā lāzerdermatoloģijai ir pa spēkam darīt brīnumus. Ar jaunākajām lāzera iekārtām iespējams noņemt ādas veidojumus, likvidēt dažādas nepilnības, kas šķiet neestētiskas un traucē būt pārliecinātam par sevi. 

Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru
Asinsvadu problēmas ir samērā izplatītas – apsārtums, paplašināti kapilāri, hemangiomas u.c. Lai gan vairumā gadījumu tās ir tikai kosmētikas problēmas, tomēr tās var diezgan negatīvi ietekmēt dzīves kvalitāti un pašapziņu. Ar lāzera palīdzību iespējams efektīvi likvidēt bojātos asinsvadus, stimulēt jauna kalogēna un elastīgo struktūru veidošanos, novēršot problēmas atkārtošanos. 

Sejas ādas un sejas ovāla atjaunošana
Klīnikā "Era Esthetic" tik piedāvāta efektīva sejas atjaunošanas tehnoloģija ELOS Sublime. Tā nodrošina ādas liftingu un novērš ādas novecošanos, uzlabojot sejas ovālu, novēršot sīkās grumbiņas un uzlabojot ādas elastību. Izteiktam un noturīgam efektam ieteicams veikt vairākas procedūras ar 2–3 nedēļu intervālu.

Tāpat "Era Esthetic" ir vienīgā klīnika Latvijā, kas veic sejas ādas nostiepšanu ar inovatīvo sistēmu Thermage CPT. Šī procedūra ir unikāla iespēja atgūt sejas un ķermeņa ādas jaunību bez ķirurģiskas iejaukšanās. Procedūras efekts tiek sasniegts, izmantojot radiofrekvences enerģiju.

Vēl klīnikā iespējams veikt lāzera biorevitalizāciju, kas paredzēta dziļai ādas mitrināšanai, ādas novecošanās aizkavēšanai un cīņai ar vecuma radītām izmaiņām. Procedūras laikā āda tiek piesātināta ar hialuronskābi. 

Ķermeņa apkārtmēra samazināšana un celulīta ārstēšana
Pirms vasaras sezonas dāmas satraucas ne tikai par sagurušo sejas ādu, bet arī bažījas par pārējo ķermeņa ādu un apmēriem. Ar klīnikā izmantoto VelaShape masāžu iespējams panākt ķermeņa apkārtmēra samazināšanos, celulīta ārstēšanu un ādas izlīdzināšanos. Šī procedūra ir pazīstama un atzīta visā pasaulē, jo rezultāti runā paši par sevi.

Šīs un vēl daudzas citas lieliskas procedūras pieejamas estētiskās un lāzerdermatoloģijas klīnikā "Era Esthetic", kur zinoši speciālisti konsultēs un arī ieteiks labākos risinājumus ādas stāvokļa uzlabošanai un dažādu problēmu novēršanai. Vairāk uzzināt un arī pieteikties konsultācijai varat klīnikas mājaslapā http://eraesthetic.lv/.