Sacensībās "Brašais ugunsdzēsējs" Jelgavā popularizēs ugunsdzēsības sportu

Rīga, 10.sept., LETA. Piektdien, 20.septembrī, plkst.10 Jelgavā, Lielupes labajā krastā pretī Jelgavas pilij, notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes un Jelgavas pilsētas pašvaldības rīkotās sacensības "Brašais ugunsdzēsējs", popularizējot ugunsdzēsības sportu, aģentūru LETA informēja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Sacensību mērķis ir popularizēt ugunsdzēsības sportu ne tikai VUGD darbinieku, bet arī iedzīvotāju vidū, iesaistot viņus. Sportiskā meistarība tiks noteikta ugunsdzēsības sporta disciplīnā "izvēršanās no motorsūkņa". Sacensības notiks piecās dažādās komandu grupās - VUGD struktūrvienību, citu ugunsdzēsības organizāciju, sieviešu, jauniešu zēnu un meiteņu komandu grupās.

VUGD aicina līdz 13.septembrim pašvaldību, brīvprātīgo un organizāciju ugunsdzēsēju komandas, kā arī jauniešu komandas pieteikties dalībai sacensībās.

Tāpat dienests aicina nākt un klātienē atbalstīt savu favorītkomandu, jo sportā ir svarīga ne tikai meistarība, bet arī līdzjutēju atbalsts. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Sacensības "Brašais ugunsdzēsējs" Jelgavā norisinājās no 1998.gada līdz 2008.gadam. 2014.gada rudenī sacensību rīkošanas tradīcija tika atjaunota un šogad notiks jau 16.ugunsdzēsības sporta sacensības "Brašais ugunsdzēsējs".