Ozolnieku novadā vadības grožus no LZS pārņem bijušais Saeimas deputāts Liepiņš no LRA

Jelgava, 16.jūn., LETA. Par Ozolnieku novada domes priekšsēdētāju šodien ievēlēts bijušais Saeimas un Jelgavas domes deputāts Dainis Liepiņš (LRA), līdz ar to Latvijas Zemnieku savienība (LZS) zaudējusi varu novadā.

Liepiņš saņēmis deviņu deputātu atbalstu, bet seši balsojuši pret, aģentūru LETA informēja Ozolnieku novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāja Evita Kairiša.

Savukārt Liepiņa vietnieks būs no nacionālās apvienības "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK ievēlētais Guntars Akmentiņš. Arī balsojumā par Akmentiņa kandidatūru balsu sadalījums bija identisks.

Plašāka informācija par balsojumu pašlaik nav pieejama.

Jau vēstīts, ka Ozolnieku novada domē pašvaldību vēlēšanās ir iekļuvuši visi seši kandidējušie saraksti, bet visvairāk balsu ir savākusi līdzšinējā pašvaldības vadītāja Pētera Veļecka LZS. LZS ir ieguvusi četrus deputātu mandātus. Pa trim vietām Ozolnieku novada domē ir ieguvušas Latvijas Reģionu apvienība, "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK un Latvijas Zaļā partija, savukārt pa vienai vietai Ozolnieku novada domē ieguvušas partijas "Saskaņa" un "Vienotība".