Ozolnieku novada svētki sāksies ar gadatirgu un radošajām darbnīcām

Ilustratīvs foto/ Foto: Jelgava24.lv
Ilustratīvs foto/ Foto: Jelgava24.lv

Ozolnieku novada svētki "Kā pasakā..." 23.jūlija plkst.14.00 Ozolnieku Sporta centra stadionā sāksies ar gadatirgus kņadu, aizraujošām un sportiskām atrakcijām, ūdenspriekiem baseinā, radošajām darbnīcām un citām aktivitātēm, aģentūra LETA uzzināja novada pašvaldībā.

Plkst.16.00 notiks svētku atklāšanas koncertuzvedums "Īsa pamācība buršanā", bet turpinājumā plkst.17.00 mazajiem svētku dalībniekiem tik rādīta muzikāla rotaļprogramma "Noslēpumainā brīnumu grāmata".

No plkst.15.00 līdz plkst.18.00 laukumā gaidīs Jelgavas Zemessardzes 52.bataljona un Valsts robežsardzes ieroču un tehnikas izstāde, kā arī vizināšanās ar "Free Eagles" motokluba motocikliem.

Plkst.18.00 pasakas cienīgu drosmi un dižciltīgumu varēs vērot viduslaiku izklaidēs - bruņinieku turnīrā un galma dāmu dejās, bet drošsirdīgākie svētku dalībnieki varēs apgūt cīņas mākslas noslēpumus.

Plkst.19.00 Valsts robežsardzes kinologu paraugdemonstrējumi ar suņiem sagādās aizraujošus mirkļus un pozitīvas emocijas, bet no plkst.19 līdz 23.30, paceļoties gaisa balonā, varēs izjust pasakainu piedzīvojuma garšu.

Vēlāk notiks dejas grupas "Tērvete" pavadījumā, kā arī Viļņas grupas "Antikvariniai Kašpirovskio dantys" uzstāšanās. Plkst.23.00 svētku nakts burvību piepildīs grupa "ElektroFolk" ar suģestējošu mūzikas plūsmu. Bet pusnaktī svētku pasakas kulminācijā debesīs uzziedēs krāšņs salūts.

Līdz plkst.4.00 paredzēta nakts ballīte ar atraktīvo grupu "Mākoņstūmēji" un dejas ar DJ Since 92.

Ozolnieku novada svētku rīkošana izmaksās apmēram 32 000 eiro, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.