Ozolnieku novadā gaida potenciālos investorus veselības veicināšanas un sporta infrastruktūras attīstībai

Jelgava, 12.janv., LETA. Pašvaldība aicina pieteikties potenciālos investorus veselības veicināšanas un sporta infrastruktūras attīstībai Ozolnieku novadā, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Ozolnieku novada vadība gaida investorus ar mūsdienīgu redzējumu par attīstību un vēlmi realizēt veselības centra vai sporta kompleksa izveides projektu. Interesenti aicināti sazināties ar novada domes priekšsēdētāju Daini Liepiņu (LRA).

Domes vadītājs intervijā aģentūrai LETA jau iepriekš izteicās, ka pašvaldība ir gatava uzrunāt investorus, kas novadā attīstītu medicīnas centru un tenisa kortu.

Dome jau konceptuāli atbalstījusi sporta skolas izveidi un tā varētu sākt darbu 1.septembrī, taču vēl jānokārto nepieciešamās formalitātes un jāieplāno līdzekļi 2018.gada budžetā.

Ozolniekos varētu uzbūvēt arī baseinu, taču ar nosacījumu, ka tā ieņēmumi segs izdevumus par uzturēšanu. Pašvaldībā lēš, ka būvdarbi varētu izmaksāt ap vienu miljonu eiro.

Tāpat domes priekšsēdētājs ir pārliecināts, ka novadā ir daudz iedzīvotāju, kas varētu izmantot medicīnas centra pakalpojumus, jo dzīves līmenis Ozolniekos ir augsts. Domes uzdevums esot iedrošināt investēt šāda pakalpojuma attīstīšanā.

"Tas ir normāli un civilizēti. Ja pabraukājam pa maziem ciematiņiem Eiropā un salīdzinām pieejamo infrastruktūru, mums trūkst vēl arī tenisa centra. Iespējams, šī ideja tiks īstenota ar privāto personu iniciatīvu. Mums ir obligāto objektu saraksts, par kura realizāciju domājam," atklāja domes priekšsēdētājs.