Nākamnedēļ plānots sākt ražošanu jaunajā šokolādes fabrikā Jelgavā

Jelgava, 12.sept., LETA. Nākamajā nedēļā ražošanu varētu sākt SIA "Chocolette Confectionary" šokolādes fabrika Jelgavā, aģentūrai LETA šodien notikušajā Vakanču gadatirgū pavēstīja uzņēmuma personāla speciāliste Anta Sergejeva.

Topošās ražotnes pārstāve klāstīja, ka uzņēmumam pasākumā neizdevās aizpildīt divas apsargu vakances, lai arī bija cerības, ka darba meklētāju šajā jomā būs daudz.

Lielākoties fabrikas štats jau ir nokomplektēts, taču jau pašlaik tiek plānoti paplašināšanās darbi, piemēram, noliktavas izbūve, kad būs nepieciešami papildu darbinieki. Lai piesaistītu dažu jomu speciālistus, SIA "Chocolette Confectionary" gatavojas pārskatīt arī atalgojuma politiku.

Nākamajā nedēļā fabrika varētu sākt ražošanu, bet oficiālā ražotnes atklāšana plānota oktobrī.

Jau vēstīts, ka topošajā SIA "Chocolette Confectionary" šokolādes fabrikā Jelgavā līdz šā gada beigām ieguldītās investīcijas būs vairāk nekā desmit miljoni eiro.

Rūpnīcā plānots ražot šokolādi "RED" bez cukura ar pazeminātu enerģētisko vērtību, tādējādi iekarojot jaunu salduma kategorijas nišu. Šokolādi plānots realizēt galvenokārt Baltijā, lielākajos Eiropas tirgos, kā arī Lielbritānijā, Skandināvijā, Āzijā un ASV.

Tāpat vēstīts, ka šodien Jelgavas tehnikuma telpās norisinājās Nodarbinātības valsts aģentūras rīkotais Vakanču gadatirgus, kurā darba meklētājiem bija pieejamas vairāk nekā 350 brīvās darba vietas.