Latvijas meiteņu futbola vasaras čempionātu Olainē noslēgs pašas jaunākās dalībnieces

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Savu dalību šīs sezonas Latvijas meiteņu futbola vasaras čempionātā noslēgs pašas jaunākās tā dalībnieces. U-10 vecuma grupas jeb 2006./2008.dzimšanas gada meitenes pēdējoreiz tiksies trešdien, 24.augustā, Olaines pilsētas stadionā.

Kā pilsētas informācijas portāls Jelgava24.lv uzzināja Latvijas Futbola federācijā, šajā vecuma grupā meitenes sper vienus no saviem pirmajiem soļiem futbolā, tāpēc spēļu rezultāti kopvērtējumā netiek fiksēti, jo primārais U-10 vecuma grupas sabraukumos jaunajām futbolistēm ir iepazīt šo sporta veidu un izjust sevi kā daļu no lielā Latvijas futbola.

Spēles Olaines pilsētas stadionā 24.augustā sāksies plkst.12.00, kad paralēli uz diviem laukumiem norisināsies kopumā desmit mači. Savukārt ap plkst.14.40 paredzēta svinīgā čempionāta dalībnieku apbalvošana.

Spēļu kalendārs un cita informācija atrodama šeit.

Olainē sabrauks un savas futbola iemaņas viena pret otru pārbaudīs jaunās futbolistes no Rīgas Futbola skolas, FK Liepāja, FS METTA/OSC, AFA Olaine, Laidzes FK/Brocēnu NSS, SK Super Nova, SK Imanta un Dinamo Rīga komandām.

Pašas jaunākās čempionāta dalībnieces šosezon tiekas kopumā trīs sabraukumos, no kuriem pirmie divi jūnijā norisinājās Olainē un Rīgā.

Latvijas meiteņu futbola vasaras čempionāts ir vasaras sezonas galvenās Latvijas sacensības futbolā meitenēm no 2002. līdz 2008.dzimšanas gadam, kas norisinās trīs vecuma grupās. Šosezon visās vecuma grupās kopā startē 25 komandas, kas ir par astoņām vienībām vairāk nekā pērn. Kamēr U-14 vecuma grupā spēles notiek pēc formāta 8:8, abās jaunākajās grupās cīņas rit pēc formāta 6:6. Abās vecākajās grupās vienas spēles ilgums ir 2x15 minūtes, bet jaunākajā grupā – 2x10 minūtes.