Kur vislabāk meklēt jaunas riepas?

Mūsdienās, kad praktiski visu iespējams pasūtīt internetā, rodas liels kārdinājums arī auto riepas iegādāties tieši šādā veidā, taču te nu gribas jūs apturēt – tieši tāpat kā ar tiešsaitē pasūtītu apģērbu, arī ar riepām var sanākt dažādi pārpratumi, tāpēc labāk gan kleitu, gan riepas "klātienē". Vēl jo vairāk – jaunas riepas Rīgā piedāvā vairāk nekā 100 uzņēmumu, tāpēc jūs noteikti atradīsiet vajadzīgo, turklāt šajā gadījumā riepu tirgotāju savstarpējā konkurence strādā jūsu labā – pirmkārt, plaša izvēle vienas pilsētas ietvaros ir garantēta, un, otrkārt, var paspīdēt dažādi īpašie piedāvājumi un atlaides, lai piesaistītu jūsu uzmanību. 

Bet, no otras puses, vai riepu apskatīšana un izvēle klātienē aizņem laiku, jo riepu ir daudz, bet jūs – tikai viens... Ir taču ērtāk internetā kādā brīvbrīdī atrast savas labākas riepas, pasūtīt tās un tad tikai ierasties uz "uzlaikošanu" (lasi – montāžu). Izrādās, ka arī par to jau ir padomāts! Piemēram, MMK riepu serviss piedāvā iegādāties jaunas riepas Rīgā divās filiālēs klātienē vai arī pasūtiet tās internetā un pēcāk dodieties uz servisu tās tikai uzlikt! Šāda sistēma taupa laiku gan jums, gan servisa darbiniekiem, turklāt vairāk garantē, ka pieņemsiet pārdomātu un izsvērtu lēmumu, jo mājās ar interneta palīdzību būsiet salīdzinājuši visas iespējamās opcijas. Lai motivētu jūs izmantot šādu iespēju, riepu serviss labākās cenas jaunām riepām piedāvā tieši interneta katalogā. Kad riepas izvēlētas, atliek tikai vienoties par pieraksta laiku pie montāžas speciālista, lai "uzvilktu" jaunās riepas! 

Vēl jo vairāk, ja izvēlēsieties MMK riepu servisa pakalpojumus, būsiet nošāvis veselus trīs zaķus ar vienu šāvienu:
• pirmkārt, MMK riepu serviss, kā jau nojaušams pēc nosaukuma, piedāvā ne tikai jaunu riepu iegādi, bet arī servisu – sākot no riepu montāžas un beidzot ar modernākajam auto diagnostikām. Tātad, izvēloties šo servisu, jums turpmāk ir atrisināts gan riepu iegādes, gan auto remonta jautājums; 
• otrkārt, MMK servisam ir veseles divas filiāles Rīgā – katra savā Daugavas pusē, kas būs ļoti ērti, ja kļūsiet par pastāvīgo klientu un ja bieži braukājat pa Rīgu; 
• treškārt, MMK serviss saviem klientiem regulāri piedāvā dažādas akcijas cenas jaunām riepām, turklāt tās nav sezonas izpārdošanas atlaides, kad pavasarī var lēti dabūt ziemas riepas vai rudenī – vasaras riepas, nē, tās ir īpašas cenas riepām, kas aktuālas šobrīd.