Kādus angārus izvēlēties lauksaimniecības tehnikas uzglabāšanai?

Daudzas saimniecības un uzņēmumi mūsdienās iegulda apjomīgus līdzekļus lauksaimniecības tehnikas iegādei. Lai tā atbilstoši pildītu savas funkcijas un kalpotu pietiekami ilgi, jārūpējas par tehnikas apkopi un atbilstošu uzglabāšanu. Viens no ērtākajiem un ekonomiski izdevīgākajiem risinājumiem traktoru un cita veida tehnikas novietošanai ir angārs. 

Kas ir angārs?
Par angāru sauc visbiežāk liela izmēra būvi, kas parasti celta no metāla, taču var tikt izmantoti arī citi materiāli, piemēram, PVC. Angārs ir ātri uzbūvējama ēka, tās montāžā lieto vieglas metāla konstrukcijas. Šo būvi izmanto dažādiem mērķiem – rūpniecībā, kā sporta zāli, kā tirdzniecības centru, pasākumu rīkošanai, kā noliktavu un lauksaimniecības vajadzībām, tostarp tehnikas uzglabāšanai. Siltinātajos angāros bez problēmām var atrasties arī cilvēki un dzīvnieki neatkarīgi no laika apstākļiem. 

Kādu angāru izvēlēties lauksaimniecības tehnikai?
Kā zināms, mitrums, aukstums, karstums un citi neatbilstoši apstākļi var negatīvi ietekmēt tehnikas stāvokli un spēju pildīt savas funkcijas, tādēļ ir vērts apdomāt ideju par atbilstoša izmēra angāra celtniecību, kurā drošā veidā varēsiet uzglabāt dažādus traktorus, pļāvējus un cita veida tehniku, tostarp automašīnas. 
 
Domus Būve darbības lauks ir ļoti plašs – uzņēmums veic ne tikai dažādus remonta, bet arī celtniecības darbus, kā arī ražo un montē daudzveidīgus angārus lauksaimniecības un citām vajadzībām. No Domus Būve plašā angāru sortimenta lauksaimniecības tehnikas uzglabāšanai piemērotākie varētu būt šādi modeļi:
angārs ar taisnām sienām un lokveida jumtu – iespējams izvēlēties neierobežota garuma modeļus 6,8 vai 8 un 9 metru platumā. Konstrukcija veidota no augstas kvalitātes tērauda un koka ribām. Gofrētu profila lokšņu segums nodrošinās izturību dažādos laika apstākļos. Pieejami brūni, melni, zaļi, pelēki un citu krāsu angāri; 
lokveida angārs – pieejami modeļi ar dažādiem platumiem, no 9 līdz pat 13 metriem. Garumu var izvēlēties pēc vajadzības. Angāra konstrukciju veido tērauda caurules un koka ribas. Segums izgatavots no gofrēta profila loksnēm. Ja nepieciešams, šajā angārā jebkurā vietā var iebūvēt jumta logus. Pieejami brūni, ķiršu, melni, zaļi un citu krāsu angāru modeļi; 
kantainais angārs – salīdzinoši lielākie modeļi, kādus Domus Būve pašlaik piedāvā. Iespējams izvēlēties platumu no 10 līdz pat 40 metriem, garums ir neierobežots. Karsti cinkota, izturīga tērauda konstrukcija, sienas un jumta segums izgatavots no augstas kvalitātes metāla. Šiem angāriem piedāvājumā ir arī ar roku bīdāmi vārti 4 x 4 m izmērā; 
angārs ar profilētām loksnēm – šie ir moderni tērauda angāri, kas ne tikai lieliski pildīs savu funkciju, bet arī papildinās ainavu un pievilcīgi izskatīsies. Poliuretāna pārklājums nodrošinās angāra aizsardzību pret ārējās vides ietekmi. Profilētajām loksnēm ir augsta sniega slodzes izturība, turklāt, ja nepieciešama siltināšana, šis modelis tai ļoti veiksmīgi padodas. Pieejami sarkanas un pelēkas krāsas angāri. 

Ja vēlies uzzināt vairāk par šiem un citiem angāru veidiem, apmeklē Domus Būve mājaslapu jau šodien!