Jūnija beigās Jelgavā gaidāms vērienīgs šlāgergrupu koncerts un balle

LETA
LETA

Jelgava, 19.maijs, LETA. 30.jūnijā plkst.21 Pasta salā Jelgavā notiks vērienīgs šlāgergrupu un dziedošo ģimeņu koncerts "Mana vasaras melodija 2017", kuru vadīs televīzijas personības Liene Bērziņa un Māris Grigalis, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

Pasākumā piedalīsies Latvijas šlāgergrupas "Crazy Dolls", "Mākoņstūmēji", "Liepavots", "Zvaigžņu lietus", "Baltie lāči", "Rumbas kvartets", "Ducele', "Lustīgais blumīzers", "Laimas Muzykanti", dziedošo ģimeņu šovos iepazītās Tihovsku un Dūdumu ģimenes, māsas Legzdiņas un brāļi Puncuļi, Aigariņš un Rikardions, Ainars Bumbieris, Kaspars Antess.

"Izdzirdot labu latvju ziņģi, dažubrīd grūti nostāvēt malā, tādēļ šādas lustīgas kopā sanākšanas man sagādā īpašu prieku. Redzot, kā cilvēku sejās no dancošanas parādās sārtums, smaidi un acu skati kļūst sirsnīgāki un mīļāki, sajūtot skatītājos atsaucību un vēlmi no sirds atpūsties, es saprotu, ka darbs, kuru daru, kādam ir sagādājis prieku un vēlāk arī patīkamas atmiņas," pauda koncerta režisore Dita Torstere.

Par pavadījumu koncertā gādās instrumentālā grupa "Vintāža", bet pēc koncerta notiks nakts balle.