Jelgavas pašvaldība sniegs atbalstu jauniešu iniciatīvas projektiem

Jelgava, 12.febr., LETA. Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludinājusi jauniešu iniciatīvu projektu konkursu "Jaunieši var!", kurā piedalīties var Jelgavas pilsētas neformālās jauniešu iniciatīvu grupas, saņemot finansiālu atbalstu līdz 350 eiro sava projekta realizācijai, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Pretendējot uz projekta finansējumu, grupas sastāvā jābūt vismaz diviem jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Projektu konkursā tiek atbalstītas neformālās mācīšanās aktivitātes un pasākumi, jauniešu saliedētības veicināšanas un līdzdalības pasākumi, jauniešu iesaiste brīvprātīgajā darbā, fiziskās aktivitātes, kas neprasa mērķtiecīgu un ilglaicīgu iepriekšēju sagatavotību attiecīgajā sporta veidā, piemēram, atklātie treniņi, amatierturnīri, nepieciešamā sporta aprīkojuma iegāde, kā arī radošās pašizpausmes, piemēram, radošās darbnīcas, improvizācijas teātra nodarbības, izstāžu veidošana.

Kopējais projektā paredzētais finansējums ir 3500 eiro. Projekts jāiesniedz līdz 18.martam, un tam jābūt īstenotam no šā 1.maija līdz 31.oktobrim.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt jauniešu iniciatīvas, kas veicina Jelgavas jauniešu iekļaušanos pilsētas attīstības procesos, sekmē jauniešu brīvā laika lietderīgu pavadīšanu, fiziskās aktivitātes un pašattīstības procesus.

Projektu konkursu "Jaunieši var!" Jelgavas pašvaldība organizē ceturto gadu.