Jelgavas novada Mazlaukos ir pabeigta ūdenssaimniecības rekonstrukcija

Noslēdzoties projektam "Jelgavas novada Mazlauku ciema ūdenssaimniecības attīstība" ar 466 212 eiro finansējumu, Jelgavas novada Vircavas pagasta Mazlauku ciemā pilnībā nodrošināta ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas nomaiņa.

Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone aģentūru LETA informēja, ka šī Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā projekta darbu gaitā veikta jauna urbuma izbūve, ūdens atdzelžošanas stacijas izbūve, jaunu ūdensapgādes tīklu paplašināšana 212 metru garumā, ūdensapgādes tīklu rekonstrukcija 712 metru garumā, kanalizācijas tīklu paplašināšana 509 metru garumā un kanalizācijas tīklu rekonstrukcija neatliekamajos posmos - 604 metru garumā.

"Projekta mērķis ir sasniegts, jo ir veikta ūdensapgādes kvalitātes uzlabošana un notekūdeņu savākšanas kvalitātes uzlabošana, veikta ūdensapgādes pakalpojumu un notekūdeņu savākšanas pakalpojumu pieejamības paplašināšana," pauda pašvaldības pārstāve.

Projekta īstenošana notika kopš 2013.gada septembra. Projekta kopējās izmaksas ir 466 212 eiro, no kuriem ERAF finansējums ir 327 472 eiro un SIA "Jelgavas novada KU" finansējums - 57 789 eiro.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)