Jelgavā iesaista lielu policistu skaitu divu sirmgalvju aplaupītāju meklēšanā

Rīga, 7.nov., LETA. Otrdienas vakarā ievērojams Valsts policijas (VP) un Jelgavas Pašvaldības policijas darbinieku skaits bija iesaistīts divu sirmgalvju privātmājas aplaupītāju meklēšanā, noskaidroja aģentūra LETA.

Par lielu daudzumu operatīvo transportlīdzekļu Pārlielupē aģentūrai LETA aculiecinieki ziņojuši pēc plkst.21, un VP Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece stāstīja, ka ap šo laiku, pielietojot vardarbību, savā privātmājā aplaupīti divi sirmgalvji, tāpēc tika piesaistīti visi iespējamie spēki laupītāju meklēšanai. Meklēšanas darbos piedalījies arī kinologs ar dienesta suni, taču laupītājus notvert nav izdevies.

VP pārstāve stāstīja, ka par notikušo sākts kriminālprocess un tiek skaidroti visi notikušā apstākļi. Tāpat tiek precizēta arī pensionāriem nolaupītās naudas summa. Precīzāku notikušā adresi policijā neatklāja, taču apstiprināja, ka noziegums pastrādāts Pārlielupē.

Lai arī iespējamiem laupītāji nav notverti, Sietniece skaidroja, ka tiek darīts viss, lai laupīšanu pēc iespējas ātrāk atklātu.