Jauns matracis – labs pirkums gan mugurai, gan makam

Tik daudzi no mums savu ikdienu pavada birojos – darbs pie datora ir kļuvis par vienu no izplatītākajiem muguras un stājas problēmu iemesliem. Lai arī eksperti iesaka regulāri atpūtināt muguru, izstaipīties un izkustēties arī darba laikā, tas izdodas vien retajam. Laiks, kad mugura var atpūsties pa īstam ir tas, ko pavadām miegā. Lai nodrošinātu muguras un kakla pilnīgu atpūtu, ir svarīgi miegam izraudzīties sev un savai mugurai ērtu matraci. 

Kur pirkt matraci? Atbilde ir vienkārša  veikalā Erti.lv. Te pieejama plaša matraču izvēle katra gaumei un iespējām. Erti.lv matrači ir Latvijā ražoti produkti, kuri pieejami dažādos modeļos un veidos. Vieni no populārākajiem ir Bonnell matrači, jo tie ir gan labas kvalitātes, gan cenā pieejami. 

Bonnell gultas matraču pamatā ir Bonnell atsperu bloks  tā ir stingra atsperu sistēma ar 120 atsperēm uz kvadrātmetru. Šis stingrais balsts vienmērīgi sadala cilvēka svaru un veido tik ļoti svarīgo balstu mugurai, kamēr guļam. Matrača pildījumā tiek izmantota kokosriekstu šķiedra. Tas ir dabīgs un hipoalerģisks materiāls, tas elpo un kalpo ilgi. Matracis neuzsūc smakas un mitrumu, arī pūšanas procesi šādā matracī nenotiek. Matracis ir apvilkts ar pārvalku  tas šūts no izturīga auduma, tam ir rāvējslēdzējs un to var ērti noņemt, lai izmazgātu. 

Bonnell matracis ir stingrs un muguru balstošs matracis. To var lietot no abām pusēm  viena puse ir mīkstāka, bet otra stingrāka. Dabiskās izejvielas nodrošina patīkamu miegu, kā arī veselīgu mikroklimatu. Visi Bonnell matrači ir pieejami ierastajos matraču izmēros. Ja tomēr nepieciešams matracis nestandarta izmēros, to var individuāli pasūtīt. Lai iepazītos ar matraču specifikāciju tuvāk, iesakām apmeklēt Erti.lv mājaslapu, kurā detalizēti aprakstīti visi produkti. Erti.lv matračus piedāvā ar lieliskām atlaidēm  augstvērtīgs produkts pieejams par īpaši izdevīgām cenām. 

Lai uzzinātu vairāk par Erti.lv produktu klāstu, iesakām sazināties caur kontaktformu mājaslapā vai pa tālruni 22411110. Erti.lv konsultanti ir gatavi palīdzēt atrast īsto matraci tieši jums!