Banner 980x90

Atklās Jelgavas tehnikuma rekonstruētās telpas 

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Foto: Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ceturtdien, 16.oktobrī, plkst.14, Pulkveža O.Kalpaka ielā 37, Jelgavā, tiks svinīgi atklātas Jelgavas tehnikuma rekonstruētās un jaunbūvētās ēkas, aģentūra LETA uzzināja Izglītības un zinātnes ministrijā.

Divu gadu laikā uzbūvētas jaunas darbnīcas autotransporta un būvdarbu izglītības programmu īstenošanai, pilnībā izremontētas visas skolas ēkas, nomainītas, modernizētas ārējās un iekšējās inženierkomunikācijas, iegādāti datori, mūsdienīgi, skārienjūtīgi ekrāni un programmatūra visu izglītības programmu vajadzībām, kā arī inventārs un iekārtas dabaszinātņu kabinetiem.

Rekonstruēta arī dienesta viesnīca, nodrošinot mūsdienīgus higiēnas un sadzīves apstākļus tehnikuma audzēkņiem. Savukārt par valsts līdzfinansējuma līdzekļiem labiekārtotas tehnikuma lasītavas telpas, iegādājoties jaunas mēbeles un videotehniku, kā arī apmēbelētas un ar sadzīves tehniku aprīkotas dienesta viesnīcas istabiņas un veļas mazgātava.

Mācību vietas ir apgādātas ar modernāko aprīkojumu un tehnoloģijām atbilstoši darba devēju prasībām. Izglītības programmu modernizācija tika veikta ciešā sadarbībā ar nozaru organizācijām - Latvijas Kokapstrādes uzņēmēju un eksportētāju asociāciju, Mašīnbūves metālapstrādes rūpniecības asociāciju, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju, kā arī ar Latvijas Viesnīcu un restorānu asociāciju. Skolas tehniskās iespējas un aprīkojums ļaus savās telpās uzņemt un mācīt arī jauniešus no citām tuvējām mācību iestādēm, kas tur apgūst atbilstošās mācību programmas.

Projekts "Mācību aprīkojuma modernizācija un infrastruktūras uzlabošana Jelgavas tehnikumā" sākts 2013.gada rudenī. Tā kopējais finansējums bija 15,524 miljoni eiro, no kuriem ERAF finansējums bija 13,327 miljoni eiro, bet Latvijas valsts līdzfinansējums - 2,169 miljoni eiro.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)