Atkārtotās izsolēs nemaina zemesgabalu sākumcenas atrakciju un kafejnīcu ierīkošanai Jelgavā

Pasta sala Jelgavā.

Jelgava, 19.jūn., LETA. Izsludinot atkārtotas rakstiskas izsoles zemesgabalu nomai kafejnīcu un atrakciju ierīkošanai Lielupes un Driksas krastos Jelgavā, objektu sākumcena nav mainīta, liecina izsoļu noteikumi.

Līdz rītdienai, 20.jūnijam, pašvaldība gaida pieteikumus no pretendentiem, kas trīs pašvaldību zemesgabalos varētu sākt uzņēmējdarbību. Objektu izsoles tiek rīkotas atkārtoti, nemainot to sākotnējo cenu.

200 kvadrātmetrus plašs zemesgabals Pasta salā 1 tiek iznomāts uz diviem gadiem bērnu piepūšamo atrakciju un batutu izvietošanai. Objekta sākumcena ir zemes nomas maksa 34 eiro gadā.

Ar līdzīgiem noteikumiem minētajā adresē tiek izsolīts arī zemesgabals vasaras kafejnīcas ierīkošanai. Paredzēts, ka tirdzniecība notiks no viegli saliekamas un izjaucamas pagaidu konstrukcijas.

Savukārt Krasta ielā 9 uz diviem gadiem tiek izsolīts 130 kvadrātmetrus plašs zemesgabals vasaras kafejnīcas ierīkošanai. Zemesgabala sākumcena - zemes nomas maksa 25 eiro gadā.

Jau vēstīts, ka iepriekš bez rezultātiem noslēgušās nomas tiesību izsoles uz vairākiem zemesgabaliem upju krastos Jelgavā, kur pašvaldība vēlējusies redzēt kafejnīcas un piepūšamās atrakcijas. Pašvaldības noteiktajā termiņā neviens nomas tiesību pretendents nav pieteicies, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.