5 idejas, ko iesākt, ja salūzusi automašīna!

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

Kustību un pārvietošanās brīvība, sava laika plānošana, iespēja doties it visur, kur tik sirds kāro – sava automašīna sniedz nepārspējamu brīvības sajūtu. Bet ko darīt, ja auto ir sabojājies? Kur steidzami ņemt līdzekļus neplānotam remontam? Vienkāršākais variants – aizdevums auto remontam, bet tiem, kam nepatīk vienkārši risinājumi, piedāvājam piecas citas idejas!

Kaut ko pārdot
Klasisks veids, kā iegūt naudu – pārdot kaut ko un iegūtos finanšu līdzekļus izmantot pēc nepieciešamības. Diemžēl mūsdienās cilvēki ir apsēsti ar minimālismu un lietas vairs nemaz tik ļoti nekrāj. Ne tikai nekrāj, bet arī no citiem reti pērk lietotas mazvērtīgas lietas. Apģērbu nevienam nevajag, mēbeles – lietotas būs ļoti lētas (un beigās pašam jaunas vajadzēs), trauki – tie katram pašam noder. Gleznas un grāmatas – sirdij pirktas lietas labāk nepārdot. Tad vēl mājās ir mazvērtīgi suvenīri, ko parasti nevienam nevajag. Bet vērtīgās lietas – kurš gan gribētu pārdot vērtīgās lietas. Varētu pārdot pašu salūzušo auto: pluss – iegūta nauda un mazinātas rūpes, mīnuss – nav auto... Ja vien mājās neglabājas senču vērtslietu kolekcijas, šis naudas iegūšanas veids var nebūt piemērots.

Papildus strādāt, lai nopelnītu auto remontam
Ja viens darbs jau ir, bet tur vairāk nemaksās tāpēc vien, ka steidzami savajadzējies naudu, cita iespēja – strādāt vēl kādu darbu. Mīnuss – ar pamatdarbu pārsvarā var apvienot vien mazkvalificētu fizisku darbu, kas tāpat īpaši daudz līdzekļu neienes. Un – ja nav automašīnas, tad loģistika var aizņemt neiedomājami daudz laika, līdz ar to – noguruma un problēmu vairāk nekā jēgas.

Aizņemties no draugiem
Tas vienmēr šķiet ērts variants, bet jāatceras, ka šī nauda būs arī jāatdod, un, ja radīsies neparedzētas aizķeršanās, termiņu pagarināt būs daudz grūtāk... Iestādes, kas izsniedz aizdevumus, visu saprot, visu ir pieredzējušas un nebrīnās, ja kādam kredītam nepieciešams pagarinājums, savukārt draugs... Draugs var nesaprast, un tā var arī sanaidoties uz ilgu laiku. Nauda tomēr nav šāda riska vērta, ja ir pieejamas citas iespējas.

Remontēt auto saviem spēkiem
Lai arī teorijā tas varbūt pat šķiet paveicams, praksē būs nedaudz sarežģītāk – tiks patērēta jūra laika informācijas izpētē. Bet – ja tiks nolemts ietaupīt laiku izpētē un ķerties uzreiz pie lietas, pastāv pavisam reāla iespēja kaut ko salaist dēlī, izdarīt nepareizi vai lieki, tādējādi radot vēl vairāk izdevumu. Tāpat būs nepieciešamas rezerves daļas – dažas pārdod tikai vairumā, dažas – var dabūt tikai caur pazīšanos, vēl citas parastiem mirstīgajiem ir ārkārtīgi dārgas. Servisiem ir savas piegādes līnijas, kas nodrošina visu nepieciešamo par labākajām cenām. Mēģinot tikt galā uz savu galvu, jārēķinās, ka arī šajā pozīcijā izdevumi būs lielāki.

Izlikties, ka viss kārtībā
Vecais labais strausa paņēmiens – aizlīmēt oranžo lampiņu ar melnu līmlenti un izlikties, ka nekas nav salūzis, un braukt līdz brīdim, kad nāksies vien palikt ceļmalā. Jācer vien, ka tas nenotiks nakts vidū nepazīstamā vietā.

Kur pieejams labākais aizdevums auto remontam?


Ja neviens no iepriekš nosauktajiem variantiem neder un nauda nebaltām dienām nav iekrāta, tad aizdevums auto remontam tomēr būs labākais variants. Credit24 kredīts ir ērti pieejams kredīts ar saprotamiem nosacījumiem un lietotājiem ērtu atmaksas politiku.

Ja nepieciešams aizdevums, tad nekavējies – ielūkojies vietnē Credit24.lv, izlasi nosacījumus, izveido savu kontu, ja tāda vēl nav, kur varēsi ērti sekot līdzi pieejamajām atlaidēm un maksājumu grafikam, un piesakies nepieciešamai aizdevuma summai jau tūlīt!

Atceries – aizņemies atbildīgi, rūpīgi pārdomājot vajadzības un iespējas norādītajā termiņā atgriezt paņemtos līdzekļus.