Banner 980x90

Jāņa Čakstes bulvāris, Mītavas tilts un Pasta sala

Driksas upes krastā izveidotā Jāņa Čakstes bulvāra promenāde ir lieliska vieta pastaigām un atpūtai. Promenāde izveidota divos līmeņos – augšējā daļā atrodas divi skatu laukumi, kas veido 3 m augstus ūdenskritumus, bet apakšējā līmenī var pastaigāties gar Driksas krastu vai gada siltajos mēnešos no laivu piestātnes doties izbraukumos ar kuģīšiem. 

Pilsētas ainavu var baudīt, dodoties pāri Mītavas tiltam, kas tehniskā risinājuma dēļ uzskatāms par unikālu visā Baltijā. Tilts savieno pilsētas centru ar Pasta salu, kas kļuvusi par jelgavnieku un pilsētas viesu iecienītu atpūtas vietu. Salā ir izveidoti gājēju un velosipēdistu celiņi, te atrodas bērnu rotaļu laukumi, pludmale, brīvdabas estrāde, bet salas pašā galā izzinošs vides laukums. 

Adrese: Jāņa Čakstes bulvāris, Pasta sala, LV-3001
Tālrunis: +371 63005445, +371 63005447
Mājaslapa: www.visit.jelgava.lv
E-pasts: tic@tornis.jelgava.lv
GPS koordinātes: 56.6517321, 23.7311415

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)