Afiša

VESELĪBAS DIENA SVĒTGRĪVĀS / ДЕНЬ ЗДОРОВЬЯ В СВЯТОУСТЬЕ, SVĒTGRĪVAS, Valgundes pagasts, Jelgavas novads

VESELĪBAS DIENA SVĒTGRĪVĀS / ДЕНЬ ЗДОРОВЬЯ В СВЯТОУСТЬЕ, SVĒTGRĪVAS, Valgundes pagasts, Jelgavas novads
VESELĪBAS DIENA SVĒTGRĪVĀS / ДЕНЬ ЗДОРОВЬЯ В СВЯТОУСТЬЕ, SVĒTGRĪVAS, Valgundes pagasts, Jelgavas novads
KUR
KAD
Sestdiena, 9. septembris, 2017 10:00 - 19:00
VESELĪBAS DIENA “SVĒTGRĪVĀS”
Vismaz reizi gadā katram cilvēkam ir nepieciešams atrauties no ikdienas rūpēm, no pilsētas drūzmas un veltīt visu dienu savai veselībai, turklāt ne tikai fiziskā ķermeņa, bet arī apziņas veselībai.

Mēs Jūs aicinām uz dabas parku, vietā kur satek divas upes Svēte un Lielupe. Atgriešanās ekoloģiski tīrā, dabiskā, dzīvā cilvēka dzīvesvietā, kaut arī īslaicīga – tā attīra un aktivizē apziņu, pastiprina enerģētisko lauku, atmodina dabiskās, bet guļošās spējas. Dzīvā, dabiskā vidē, kontaktā ar dabas stihijām, Jūs viegli ne tikai atjaunosiet savus spēkus, bet arī piepildīsieties ar jaunām dzīvības enerģijām.

Pateicoties pieredzējušam pedagogam, Jūs gūsiet zināšanas un prasmes, kuras varēsiet izmantot savā ikdienas dzīvē, lai saglabātu un uzlabotu savu veselību, un garastāvokli.

Rezultātā, piedaloties programmā, Jūs:
    •    brīnišķīgi atpūtīsieties skaistā un tīrā vietā,
    •    ieiesiet vienotības sajūtā ar sevi un pasauli,
    •    apgūsiet konkrētus instrumentus, lai uzturētu sevi veselu, vienotu un laimīgā stāvoklī,
    •    iegūsiet jaunus draugus,
    •    atradīsiet atbildes uz Jums svarīgiem jautājumiem.

Programma.
10:00 - Cigun.
11:30 – Lekcija “4 veselības līmeņi”, Elīna Bičkova.
No kā atkarīga Jūsu veselība, no kādām sastāvdaļām tā veidojas, kā to uzturēt un vairot fiziski, psihiski un garīgi mūsu eksistences sfērās.
13:00 - Pusdienlaiks.
14:00 – Aromterapija, Beāte Uce.
Aromterapija – tā ir kompleksa pieeja mūsu ķermenim un prātam. Jau kopš senseniem laikiem cilvēki izmantoja aromātus un eļļas, lai radītu harmonisku atmosfēru, uzturētu savu veselību un skaistumu. Ēteriskās eļļas, nosacīti runājot, ir augu dzīvības spēks. Tā ir dabas un visuma mūzika. Ēteriskās eļļas spēj ļoti daudz. Svarīgi - tās kalpo mūsu potenciāla atvēršanai. Tās var atslābināt, bet var dot mums spēku rīkoties. Ieelpojot dažādas ēteriskās eļļas, cilvēks atrod tieši to, kas viņam tajā brīdi ir nepieciešams, tāpēc viņš šo eļļas spēku izmanto sevis psihiski – fiziskajai  atjaunošanai un attīstībai kopumā.
15:30 - Ansamblis ANARKALI piedāvā festivāla dalībniekiem iesaistīties pasaules tautu deju tradīcijās. Šajā dejošanas procesā atklāsies Jūsu unikālās personības dažādi aspekti. Šī savdabīgā terapija ar kustību palīdzību Jums ļaus ne tikai justies laimīgākiem un veiksmīgākiem, bet arī daudz patiesākiem.
16:00 – Seminārs “Radi savu ķermeni” – Aleksejs Kolisničenko.
Ārsts Aleksejs Kolesničenko vienkāršā un pieejamā formā atklās vissvarīgākās nianses veselības saglabāšanai un nostiprināšanai, un atbildēs uz Jūs jautājumiem. Šī ir unikāla iespēja saskarties ar Ājurvēdas zināšanām, nebraucot uz Indiju. 
17:00 – Dieva dārzs, Gaļina Laicāne.

Zinātnieki un tautas medicīnas metožu dziednieki nepārtraukti atklāj jaunas zināmu augu iespējas, kā aizsargāt un uzturēt veselu mūsu veselību. Katram cilvēkam, kurš rūpējas par savu veselību, jāzina šīs dziednieciskās īpašības un jācenšas iekļaut tos savā ēdienkartē, mērķtiecīgai veselības uzturēšanai un atjaunošanai. Veselība no dabas pieliekamā – lūk uz ko katram vajadzētu tiekties.

Programmas “Veselības diena” laikā bērnus gaida interesanta radošā programma.
12:00 - Moduļu origami, Gaļina Skoromnih, Eva.
Moduļu origami no parastā origami atšķiras ar to, ka ar to var pagatavot dzīvnieku, putnu, ziedu, kā arī vāzes ar ziediem 3D modeļus.
13:00 – Pusdienlaiks.
15:00 Meistarklase:
    -    vingrinājumi bērna stiprināšanai;
    -    plastiskās etīdes;
    -    vingrinājumi balsij un dikcijai;
    -    aktieru etīdes;
    -    tēlainās domāšanas attīstīšana;
    -    radošās spēles.

Pēc nodarbības vecāki varēs saņemt rekomendācijas sava bērna attīstīšanai. Meistarklasi vadīs pedagoģe, kino un televīzijas režisore, Nataļja Morozova.

15:30 – Kustību spēles, jautri starti, Guļnara Satibaldieva (Latvija).
Kustību spēles bērniem attīsta ātrumu un kustību koordināciju. Būs daudz interesantu uzdevumu.
16:00 – Spēļu programma, Nataļja Morozova (Baltkrievija).
Ciemos pie bērniem atnāks personāžs no iemīļotas pasakas, un kopā ar viņi bērni dosies Spēļu un Jautrības valstībā. Spēlēsim, izklaidēsimies, iesim vilcieniņos, piedalīsimies dažādos konkursos, zīmēsim, taisīsim no gariem gaisa baloniem dzīvnieku figūras un draudzēsimies viens ar otru.
17:00 – Ēnu teātris, Gaļina Skoromnih – Eva (Krievija).
Mūsu meistarklasē mēs radīsim brīnišķīgas lelles, kuru ēnas atdzīvosies un pastāstīs mums neparastus stāstus par saviem ceļojumiem, piedzīvojumiem un notikumiem, kas notikuši ar viņām.
18:00 – Vakariņas.

Jūs gaida arī:
    -    pirts;
    -    zāļu tējas Jūs veselībai;
    -    pilnvērtīga veģetārā barošana;
    -    vizināšanās ar laivu.

Papildus informācija: http://www.radugamira.org

Pirkt biļeti: