Afiša

DAIĻRADES FESTIVĀLS SVĒTGRĪVĀS / ОСЕННИЙ КЕМП ТВОРЧЕСТВО В СВЯТОУСТЬЕ, SVĒTGRĪVAS, Valgundes pagasts, Jelgavas novads

DAIĻRADES FESTIVĀLS SVĒTGRĪVĀS / ОСЕННИЙ КЕМП ТВОРЧЕСТВО В СВЯТОУСТЬЕ, SVĒTGRĪVAS, Valgundes pagasts, Jelgavas novads
DAIĻRADES FESTIVĀLS SVĒTGRĪVĀS / ОСЕННИЙ КЕМП ТВОРЧЕСТВО В СВЯТОУСТЬЕ, SVĒTGRĪVAS, Valgundes pagasts, Jelgavas novads
KUR
KAD
Sestdiena, 9. septembris, 2017 11:00 - 19:00
DAIĻRADES FESTIVĀLS SVĒTGRĪVĀS
Festivāla mērķis ir sniegt tā dalībniekiem iespēju veikt lielus atklājumus pašiem sevī, no jauna vai varbūt pirmo reizi iepazīties ar spējām un talantiem, kas katram no mums ir dabas doti, piepildīt sapni, uzdrošināties apgūt to, pēc kā tiecas dvēsele- vai tā būtu zīmēšana, rokdarbi, aktiermāksla, vokāls, horeogrāfija vai mūzikas instrumentu spēle.

Festivāla dalībnieki varēs izmēģināt sevi arī tādās pavisam neparastās mākslas formās kā ebru zīmēšanas, karvings, mandalu veidošana un daudzās citās. Jūs sagaidīs vēl siltās septembra dienas, gleznainās Svētgrīvu ainavas un izsmalcināta radošo enerģiju atmosfēra.

Festivāls notiks dabas rezervātā, divu upju grīvā 45 km no Rīgas.

Lai atbrīvotu katrā cilvēkā dusošo radošo potenciālu, mēs aicinām Jūs savienoties ar pozitīvu ķermeni, dvēseli un prātu atjaunojošu enerģiju plūsmu. Dzīvā brīvdabas vidē, kontaktā ar Dabas stihijām Jūs atklāsiet jaunu Zināšanu, Brīvības, Prieka, Gaismas, Mīlestības un Labestības pieredzi kopā ar domubiedriem un draugiem...

Festivālā “Daiļrade Svētgrīvās” Jūs varēsiet ne tikai sastapt interesantus un dvēselei tuvus cilvēkus un, bet arī parādīt paši savas spējas un talantus. Ja Jums ir interesantas prasmes, iemaņas vai jūs spēlējat kādus mūzikas instrumentus, tad no nodarbībām brīvajā laikā Jums būs iespēja vadīt meistarklases, lai nodotu savu pieredzi vai iemācītos ko jaunu. Mēs esam pārliecināti, ka daudzi no Jums ir realizējuši sevi visdažādākajās radošajās jomās un jums piemīt prasmes un talanti, kurus droši var parādīt citiem cilvēkiem visu kopējam labumam un pozitīvā vairošanai mūsu planētā! Aicinām Jūs iegremdēties krāsu, iedvesmas un dvēseles lidojuma svētkos!

Veidojot savu ceļu radošajā pasaulē, atcerieties, ka viss Visums ir atvērts Jūsu priekšā un gatavs palīdzēt!
Pasākumi notiks krievu valodā ar tulkojumu latviešu valodā. Etiķete.

Festivāla laikā visā teritorijā aizliegts lietot apreibinošas vielas, alkoholu, cigaretes. Par festivāla noteikumu neievērošanu organizatori ir tiesīgi pieprasīt apmeklētājus pamest festivāla teritoriju.

NORISES LAIKS: 2017. gada 9.-10. septembris
Dalības maksa jāmaksā par bērniem vecumā no 4-14 gadiem. Bērniem līdz 4 gadu vecumam dalība ir bez maksas.
Cenā iekļauta dzīvošana personīgajās teltīs, ēdināšana, dalība visās programmās. (Nepieciešamības gadījumā pēc iepriekšēja lūguma organizatori var  nodrošināt telti (telšu skaits ierobežots).
Papildus izdevumi: dzīvošana kotedžā, individuālās konsultācijas un atveseļojošie seansi.

Detalizētu un aktuālu informāciju par festivāla programmu Jūs atradīsiet mājas lapā http://svetgrivasfestival.lv

Papildus informācija: http://www.radugamira.org

Pirkt biļeti: