Afiša

Bērnu kino un televīzijas festivāls "Kinogaisma" "Svētgrīvas" 

Bērnu kino un televīzijas festivāls "Kinogaisma" "Svētgrīvas" 
Bērnu kino un televīzijas festivāls "Kinogaisma" "Svētgrīvas" 
KUR
KAD
Svētdiena, 2. jūlijs, 2017 20:00 - 20:00

02.07.2017 20:00, Svētgrīvas, Bērnu kino un televīzijas festivāls "Kinogaisma"


Šī gada 2.-6.jūlijam "Svētgrīvās" notiks Pirmais Starptautiskais bērnu kino un televīzijas festivāls «KINOGAISMA»! 

Kādas filmas un televīzijas pārraides šodien rāda visā pasaule? Kurš māca mūsdienu, un, pats galvenais, nākotnes mākslas un mēdiju darboņiem morāles un garīgos likumus? Kurš kontrolē ietekmīgāko mākslas veidu, tā idejisko saturu?

Festivāla "Kinogaisma" mērķis ir  iedvesmot un atbalstīt jaunos filmu režisorus. Tos, kuri tuvākajā nākotnē ietekmēs masu mēdiju kultūru un mākslu mūsu valstīs. Projekts palīdzēs tiem, kuri vēlas padarīt šo pasauli labāku, būt sadzirdētiem un ieraudzītiem. Kā arī palīdzēs plašam skatītāju lokam izjust morāli augstvērtīgu, dziļu, humānu un labu mākslu.

"Kinogaisma" pulcē kopā bērnus un pusaudžus (vecumā no 10 līdz 18 gadiem) no visas pasaules, visus, kurus interesē karjera kino un televīzijas jomā!  Četru festivāla dienu laikā dalībniekus gaida: radoši izglītojoša laboratorija – akadēmija «KinoLīderis», nometne «KinoSmena», visu šo 4 dienu laikā dalībnieki varēs uzņemt nelielas filmas, slavenu mākslinieku vadībā, kā arī tiks demonstrētas un iztirzātas labākās profesionālās, "dvēselei noderīgākās" bērnu filmas, kuras piedāvās - "KinoProfi" programma! Papildus kino izglītībai, bērnus gaida nodarbības savas personības attīstībai, sava dzīves uzdevuma un mērķa meklējumi un izpratne, kā arī harmoniska un jautra dzīve apbrīnojami skaistā vietā, upes krastā – centrā "Svētgrīvas", iepazīšanās ar bērniem no dažādām pasaules valstīm, dziesmas pie ugunskura un fantastiski iespaidi uz visu dzīvi!

Festivāla Pedagogi un žūrijas dalībnieki būs pazīstami un dziļi realizēti kino meistari un personīgās attīstības speciālisti : dokumentālo filmu režisors – Bhaktivaibhava Swami Maharadžs; lektors-psihologs, mākslinieks – Aleksandrs Hakimovs; scenāriste un režisore – Tatjana Mirošnika; autors un semināru, izglītojošu programmu ("7 veiksmīgu pusaudžu ieradumi")  vadītājs – Aleksejs Babajancs, un citi mākslinieki.

Papildu informācija: http://www.radugamira.org

Pirkt biļeti: