Afiša

Koncertizrāde "Brīnumskapja Ziemassvētku spēle" LLU aulā

Koncertizrāde "Brīnumskapja Ziemassvētku spēle" LLU aulā
Koncertizrāde "Brīnumskapja Ziemassvētku spēle" LLU aulā
KUR
KAD
Svētdiena, 20. decembris, 2015 12:00 - 13:30

20.decembrī plkst.12.00 Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) aulā tiks demonstrēta koncertizrāde "Brīnumskapja Ziemassvētku spēle".

Tas nevar būt! Brīnumskapim 5 gadi! 

Vai atceries Atskaņas, Simtkājīti, Māsiņas Puteklītes un Vēderiņu burkšķ? Ziniet ko – spēlēsim Brīnumskapja Ziemassvētku spēli. Vienīgi vajadzīgs ir Brīnumkurbulis, kurš vienīgais zinās, kuras dziesmas šovakar skanēs. Par šo visu varen priecīgs ir Komponists, kurš lepojas, ka viņa dziesmas neaizmirst. Savukārt Andrim pilnas darba rokas, jo kā saka Kaķītis Laķītis, viņam ir gaiša galva, kurai jāiemāca visas dziesmas pārējiem Brīnumskapī. Tantiņš un Rasiņš gan burkšķ, ka esot liela aizņemtība Ziemassvētkos, bet te savs vārds sakāms Malvīnei, kuras priekšā abi izkūst un ir gatavi dziedāt un spēlēt it visu. Piemēram, kā būtu ar Ziemassvētku Riču raču un melodiju minēšanu?

Ei, ei, pagaidiet mani! Patiešām, kur tad deju skolotāja Kode? Viņai noteikti arī ir savs vārds sakāms. Piemēram, rokas sānos un visu sākam ar labo kāju.... vai tomēr kreiso? Vienu vārdu sakot, skatītājiem un klausītājiem pilnas darba rokas, kājas un balsis.

Griežam Brīnumkurbuli un tad jau redz, kā skan šī gada Brīnumskapja Ziemassvētki!

Biļešu cena: EUR 10 - 12.

Biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs un www.bilesuparadize.lv.